fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНАЛЬНІ ПЕРЕМОЖ(НИ)ЦІ
Студмер і магістрат-2010
Студмер і магістрат-2009
Студмер і магістрат-2008
Студмер і магістрат-2007
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
ПОШУК В НОВИНАХ
НОВИНИ
1 2
26-07-2017   Новини ВМГО "Студентська республіка"  /  Хмельницький
Хмельницька Студреспубліка — дій просто зараз (оновлено)

Вважаєш, що університет - це лише набридлі лекції та періодичні посиденьки з одногрупниками? Твоє літо проходить у підрахунку днів до наступної сесії та лінивому темпі? Схаменись! Уже 12 серпня у Парку культури і відпочинку ім. М.Чекмана бери участь у Хмельницькій Студреспубліці, тема якої: «Освіта – ключовий напрямок нової індустріалізації Хмельниччини».

Докладніше...
15-07-2013   Новини Cтудреспубліки  /  Хмельницький
Хмельницька Студреспубліка відбулась!

Подія, на яку ти увесь час чекав, завершився. Це - Хмельницький місцевий етап Студреспубліки. Час проведення: 3-4 серпня; місце проведення: мальовниче селище Пудлівці неподалік Кам'янця-Подільського. Якщо ти активний та амбітний, позитивний і маєш власну думку, хочеш змінити себе та свою країну на краще, тоді Студреспубліка саме для тебе. Спробуй себе у ролі творця Студентської держави, власної Української Народної Республіки.

Докладніше...
01-03-2013   Новини ВМГО "Студентська республіка"  /  Хмельницький
Кращого студента Хмельницького визначено

Уже традицією для хмельничан стало визначення найкращих студентів. 26 лютого Хмельницький обласний осередок ВМГО «Студентська республіка» за оргпідтримки Управління молоді та спорту Хмельницької міської ради провели регіональний етап конкурсу "Кращий студент".

Докладніше...
15-02-2013   Новини Cтудреспубліки  /  Хмельницький
Оголошується конкурс волонтерів для участі в заходах бізнес-інкубатора Happy Farm

Happy Farm - бізнес-інкубатор, який надає послуги бізнес-девелопменту для стартап-команд або компаній, а також передбачає подальше супроводження та залучення інвестицій у стартап-компанії. Happy Farm - це яскраві події, ексклюзивні майстер-класи, успішні люди - новий досвід і знання, які назавжди залишаться з вами! Візьми участь в організації та проведенні заходів в рамках діяльності бізнес-інкубатора Happy Farm! Зроби внесок у розвиток стартап-руху України! Проект проводиться за інформаційної підтримки Хмельницької Студреспубліки.

Докладніше...
16-11-2012   Новини ВМГО "Студентська республіка"  /  Хмельницький
Слово — це те, що житиме вічно

14 листопада у Хмельницькому за сприяння Хмельницького обласного осередку "Студентської республіки" був представлений культурно-мистецький проект, присвячений Дню української писемності. Він зібрав разом талановиту молодь і знаних митців, у заході взяв участь навіть праправнук Тараса Шевченка.

Докладніше...
27-06-2012   Новини ВМГО "Студентська республіка"  /  Хмельницький
Перший етап мульти-фестивалю «Студентська республіка» все ж таки відбувся на Хмельниччині

На день молоді в парку культури та відпочинку ім. Михайла Чекмана попри Євро-2012, завершення року в навчальних закладах Хмельниччини та невизначену погоду перед дійством відбулася місцева Студреспубліка-2012.

Докладніше...
18-06-2012   Новини ВМГО "Студентська республіка"  /  Хмельницький
Дні молоді Хмельницької Студреспубліки на березі сакральної річки Південний Буг

23 червня 2012 року рівно о 10.00 в Хмельницькому парку культури та відпочинку імені Михайла Чекмана розпочинається найбільша молодіжна подія року - мульти-фестиваль «Студентська республіка», який цього року набув сакрального характеру.

Докладніше...
27-05-2012   Новини ВМГО "Студентська республіка"  /  Хмельницький
Борітесь – поборите!

25 травня український літературний театр «Глорія» спільно з Хмельницькою Студреспублікою біля пам’ятника Кобзарю у сквері з однойменною назвою провели мистецький захід «Борітесь — поборете!», приурочений до річниці перепоховання генія українського народу Тараса Шевченка.

Докладніше...
29-02-2012   Новини ВМГО "Студентська республіка"  /  Хмельницький
Краща студентка Хмельниччини навчається в університеті управління та права

Студентка Хмельницького університету управління та права Ірина Онуфран перемогла на Хмельницькому регіональному етапі конкурсу «Кращий студент України», який відбувся 22 лютого в Хмельницькому кооперативному торговельно-економічному інституті.

Докладніше...
26-11-2011   Новини ВМГО "Студентська республіка"  /  Хмельницький
Міжнародні зустрічі зі студентством Хмельниччини

Нещодавно Хмельницький національний університет з офіційним візитом відвідали відомі вчені, з якими зустрівся лідер Хмельницької Студреспубліки Микола Атаманюк.

Докладніше...
10-11-2011   Новини Cтудреспубліки  /  Хмельницький
Хмельницький ярмарок програмних продуктів

Хмельницький національний університет за сприяння управління освіти та науки Хмельницької облдержадміністрації та ХОО ВМГО "Студентська республіка" проводить щорічну «Ярмарок програмних продуктів» серед школярів та студентів Хмельницької області, яка відбудеться орієнтовно на початку грудня 2011 року, приурочена до Дня факультету прикладної математики та комп’ютерних технологій.

Докладніше...
02-10-2011   Новини ВМГО "Студентська республіка"  /  Хмельницький
Хмельницька Студреспубліка запускає молодіжну школу

2 жовтня 2011 року на День працівника освіти Хмельницьким обласним осередком Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Студентська республіка» був затверджений проект «Молодіжна школа професійного програмування та математики» та протягом вересня було проведено ряд заходів для молоді міста.

Докладніше...
07-07-2011   Новини ВМГО "Студентська республіка"  /  Хмельницький
Марафон заходів «Хмельницька Студреспубліка-2011»

Молодь Хмельницького активно переймається становищем свого міста. Саме тому місцева Студреспубліка почала традиційний літній марафон заходів, присвячених моделюванню ключових ідей щодо розвитку обласного центру.

Докладніше...
15-03-2011   Новини Cтудреспубліки  /  Хмельницький
Хмельницький обласний конкурс «Директива майбутнього»

Стартував Хмельницький обласний патріотичний конкурс комп’ютерних проектів «Директива майбутнього». Серед молоді Хмельниччини визначається найкращі проекти зі створення веб-сайтів, навчальних презентацій та програмних продуктів.

Докладніше...
14-12-2010   Новини Cтудреспубліки  /  Хмельницький
Кращою студенткою Хмельниччини визнана кам’янчанка

10 грудня в приміщенні Хмельницького обласного науково-методичного центру культури та мистецтв відбувся фінальний етап та нагородження цінними призами найкращих студентів Хмельницької області. Перемогла Ірина Качан, студентка Подільського аграрно-технічного університету.

Докладніше...