fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
26-07-2017 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Хмельницький

Хмельницька Студреспубліка — дій просто зараз (оновлено)

SR-2017-avaВважаєш, що університет — це лише набридлі лекції та періодичні посиденьки з одногрупниками? Твоє літо проходить у підрахунку днів до наступної сесії та лінивому темпі? Схаменись! Уже 12 серпня 2017р. у Парку культури і відпочинку ім. М.Чекмана бери участь у Хмельницькій Студреспубліці, тема якої: «Освіта – ключовий напрямок нової індустріалізації Хмельниччини».

Ми змінимо твоє бачення про студентське життя під час Хмельницького регіонального етапу Міжнародної програми «Студентська республіка». Бо саме тут молоді люди працюватимуть над майбутнім свого рідного регіону в реалі, під час ОДГ-подібної гри. Про що йдеться і як узяти участь – далі.  

14063264_1775339502683661_98862038_nХочеш досягнути нових висот і стати вагомою персоною у Хмельницькому, бажаєш розпочати свою політичну кар’єру з надійною командою та справжніми виборцями? Студреспубліка надасть тобі простір для реалізації свого могутнього потенціалу. Якщо тебе цікавить створення нового кола знайомств, веселощі та незабутні спогади – ми обіцяємо, ти знайдеш це тут. Ми об’єднаємо студентів усіх вищих навчальних закладів разом, створимо нову хвилю перспективної активної молоді на Хмельниччині – не пропусти та будь у епіцентрі крутого тренду

Насичена програма, виключно студентське коло, проведення виборчої програми, здорова конкуренція, надійні друзі, безмежна кількість нових знайомств і багато іншого чекає на тебе, прийди та спробуйся в ОДГ-подібній грі на важку, але дуже важливу тему для нашого регіону «Освіта – ключовий напрямок нової індустріалізації Хмельниччини». А може тобі ще і вдасться стати Студентським мером чи депутатом Студентського магістрату області?

Лише не забуть пройти обов’язкову онлайн-реєстрацію:


З додаткових питань щодо участі звертатися до регіональних координаторів Хмельницької Студреспубліки Віктора Залуцького, 063 926 52 67 і Дар’ї Саламахи, 067 670 43 89.

Візьми від літа все, приходь на Студреспубліку! Ми чекаємо на майбутню еліту міста й області!
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Хмельницької Студреспубліки