fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
26-11-2011 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Хмельницький

Міжнародні зустрічі зі студентством Хмельниччини

З 14 по 17 листопада 2011 року Хмельницький національний університет з офіційним візитом відвідали доктор технічних наук, професор, академік Російської академії космонавтики ім. К.Е. Ціолковського (РАКЦ), заслужений діяч науки та техніки Російської Федерації (РФ), президент Академії інформатизації освіти, заступник директора Інституту інформатизації освіти Російської Академії освіти (РАО) Ваграменко Я. А. та професор, головний учений академік-секретар, член президії Академії інформатизації освіти, доктор педагогічних наук, кандидат фізико-математичних наук, голова секції середньої та вищої школи «Одаренные дети» науково-методичної Ради з математики Міністерства освіти та науки РФ, почесний працівник вищої професійної освіти РФ Русаков О.О.

Метою візиту було підписання Угоди про співробітництво між Хмельницьким національним університетом та Інститутом інформатизації освіти Російської Академії освіти, вручення дипломів та відзнак Академії інформатизації освіти про обрання членами АІО співробітників Хмельницького національного університету, а також проведення переговорів з керівництвом освіти та освітніми закладами Хмельницької області про перспективи співпраці у галузі інформатизації освіти.

У перший день візиту високоповажні гості зустрілися з ректором Хмельницького національного університету, професором Скибою М.Є., а також з директором Хмельницького державного центру науки, інновацій та інформатизації (ЦНІІ) Кравчуком В.В.

Наступного дня студенти Хмельницького національного університету мали чудову можливість послухати лекцію професора Русакова О.О. на тему «Реалізація дидактичних принципів інформаційних технологій в науково-дослідній і творчій роботі», яка, скоріше, нагадувала діалог між студентами та викладачем, адже бажаючих поставити запитання професору було чимало. Того ж дня відбулася надзвичайно цікава творча зустріч професора Ваграменка Я.А. з представниками Союзу письменників Хмельниччини «Творче Поділля». Варто наголосити, що Ваграменко Я.А. є членом Союзу письменників Росії, в його творчому доробку налічується близько десяти поетичних збірок. Згодом професор Ваграменко Я.А. виступив на засіданні Ради ректорів ВНЗ Хмельницької області, де і відбулося вручення ректору ХНУ Скибі М.Є. диплому та відзнаки Академії інформатизації освіти про обрання членом АІО. В другій половині дня відбулася зустріч професорів Ваграменка Я.А. та Русакова О.О. з заступником начальника Управління освіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації Ригою Г. В., першим заступником голови Хмельницької обласної державної адміністрації Гаврішко В. Д. та професорсько-викладацьким складом і студентами ХНУ, під час якої відбулося урочисте вручення дипломів та відзнак Академії інформатизації освіти про обрання членами АІО співробітників Хмельницького національного університету, зокрема проректору з організації діяльності, контролю та перспективного розвитку, доктору технічних наук Шинкаруку О.М., проректору з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків, професору Йохні М.А., завідувачу навчально-методичного відділу Красильниковій Г.В., декану факультету прикладної математики та комп’ютерних технологій Ковальчуку С.С., заступнику завідувача кафедри прикладної математики та соціальної інформатики Григорук С.С

Студент спеціальності "Прикладна математика", голова Хмельницького обласного осередку ВМГО "Студентська республіка", Атаманюк Микола вручив професору Варгаменку Я.А. книгу сучасного українського письменника Юрія Андруховича "Дванадцять обручів" зі словами: "Даною книгою зачитується уся Європа, вручаю цю книгу в російському перекладі від імені українського студентства".

Ваграменко Я.А.
— родом з України, народився на Хмельниччині в с. Баранівка Віньковецького (зараз Ярмолинецького) району Хмельницької області, тому в рамках програми візиту Ярослав Андрійович відвідав свою батьківщину, де радо поспілкувався з місцевими жителями.
 В останній день візиту професор Русаков О.О. зустрівся з учителями та учнями Хмельницького ліцею №17, а професор Ваграменко Я.А. — з учителями та учнями Хмельницького обласного спеціалізованого ліцею-інтернату поглибленої підготовки учнів в галузі науки, де також мав змогу поспілкуватись з заступником начальника Управління освіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації Ригою Г. В.

24 листопада 2011 року за підтримки Хмельницького обласного осередку ВМГО "Студентська республіка" відбулася зустріч команди Sife (міжнародна організації "Студенти у вільному підприємництві") Хмельницького національного університету з регіональним менеджером програми Sife Ukraine Надією Кунинець.


 

 

 

 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Хмельницької Студреспубліки