fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
07-07-2011 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Хмельницький

Марафон заходів «Хмельницька Студреспубліка-2011»

Молодь Хмельницького активно переймається становищем свого міста. Саме тому місцева Студреспубліка почала традиційний літній марафон заходів, присвячених моделюванню ключових ідей щодо розвитку обласного центру.                            

У суботу, 2 липня 2011р., студентська молодь зібралась на організаційно-діяльнісну гру (ОДГ), лейтмотивом якої стала тема «Твоє місто – найкраще місто Європи!» На меті заходу було дослідження проблем Хмельницького, визначення його переваг над іншими містами та віднаходження новітніх концепцій розвитку. За правилами ОДГ молодь поділилася на декілька команд, які відстоювали свою точку зору щодо стану та перспектив розвитку. Свіжі погляди на злободенні теми висвітлили ряд питань: щодо відсутності естетичної архітектури, розміщення у центрі міста непривабливого слідчого ізолятору та старого цвинтаря. Але, загалом, всі учасники гри погодилися, що у міста великі перспективи, для чого вже створена потужна основа. Команди презентували свої проекти та представляли їх широкому загалу учасників. Інколи спалахували досить яскраві та змістовні дискусії. Усі матеріали ОДГ будуть передані до міської ради для ознайомлення міської влади з молодіжним баченням майбутнього. Учасники сподіваються, що це дійсно стане у пригоді керманичам Хмельницького та посприяє загальному поступу. 

Впродовж тижня Студреспубліка проводитиме ряд заходів для молоді, таких як квест «Міські джунглі», тренінги з лідерства та нагородження переможців конкурсу комп’ютерних проектів "Директива майбутнього", якими стали:

1) Куржій Павло та Рудов Юрій серед студентів коледжів за Хмельницький міський портал (http://www.my-city.km.ua/)

3) Владислав Лавро серед школярів 10-11 класів.

3) Микола Андрєєв серед школярів 7-9 класів.

4) Ілля Яворський та Сергій Корогода за найкращу відеороботу.

Також протягом Дня молоді було багато приємних моментів для студреспубліканців. За підсумками конкурсу  соціальної реклами «Соцреклама за 24 години» та висновками компетентного журі перше місце у «Зовнішній рекламі» здобув співзасновник Хмельницької Студреспубліки та молодіжної газети «а5_Хм» Славко Нагнибіда.

Почесною грамотою та цінним подарунком за активну участь у громадському житті області та з нагоди Дня молоді від Хмельницької обласної держадміністрації здобув голова ХОО ВМГО "Студентська республіка" Микола Атаманюк.

А у вихідні 9-10 липня відбудеться традиційна гра-симуляція під однойменною назвою «Студреспубліка». На цій грі, яка проводиться у п’ятий ювілейний раз, всі отримані за тиждень знання будуть використані її учасниками для побудови віртуальної держави з власними законами, валютою та владою. Тут кожен зможе проявити себе у якості керівника чи спеціаліста у певній сфері, посприяти створенню власної політичної партії та взяти участь у прозорих демократичних виборах. Десять осіб, які шляхом виборів потраплять у керівний орган «Республіки» — «Магістрат» — матимуть нагоду поїхати на Всеукраїнську Студреспубліку в Криму. У грі візьмуть участь представники різних молодіжних організацій міста й області, молодіжні активісти та просто небайдужі люди, які люблять активний та інтелектуальний відпочинок.
             

             

            

                      
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба ХОО ВМГО "Студентська республіка"