fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
18-06-2012 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Хмельницький

Дні молоді Хмельницької Студреспубліки на березі сакральної річки Південний Буг

23 червня 2012 року рівно о 10.00 в Хмельницькому парку культури та відпочинку імені Михайла Чекмана розпочинається найбільша молодіжна подія року — мульти-фестиваль «Студентська республіка», який цього року набув сакрального характеру.

Як не дивно, саме в цей день громада язичників святкує Купайла – день молоді. Найвище свято, яким закінчується літній сонячний цикл календарних дохристиянських свят. У цьому році сакральна річка Південний Буг з’єднає два берега та об’єднає свята молоді (23 червня) та офіційний (24 червня).

Протягом мульти-фестивалю планується виховання молоді у національному дусі. Страйкбол за сценарієм буде моделювати боротьбу вояків УПА та Червоної армії. Кожного вечора буде проходити конкурс патріотичної пісні, а на завершення дня – перегляд чемпіонату Європи. Родзинкою цьогорічного проекту є вибори Студентського магістрату та мера, де кожен урядовець за допомогою інструментарія організаційно-діяльнісної гри повинен продемонструвати дієвість власного соціально-економічного проекту. Мера будуть обирати, як людину дієву, котра справді зможе зробити реформи, потрібні суспільству.

Національно-патріотичний фото-квест та флешмоб, тренінги від виконавчих і бізнес-структур будуть чекати молодь міста Хмельницького й України. А все завершиться: козацькими розвагами, молодіжною дискотекою та спортивними іграми. Організаторами молодіжного дійства виступив Хмельницький осередок Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Студентська республіка» за підтримки Хмельницького міського будинку культури, Хмельницького міського управління молоді та спорту та Хмельницького комунального підприємства із зеленого будівництва і благоустрою міста. Приєднуйтесь до мульти-фестивалю шановне панство. Козак Еней (Миколай Атаманюк) буде чекати вісточки на телефон +380965723571 задля пригод на молодіжній події року.

Як співається у рядках національного гімну: «Душу й тіло ми положим за нашу свободу: І — покажем, що ми, браття, козацького роду!». Приходьте та продемонструйте, як козаки День молоді святкують…

 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Микола Атаманюк