fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
27-06-2012 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Хмельницький

Перший етап мульти-фестивалю «Студентська республіка» все ж таки відбувся на Хмельниччині

На день молоді в парку культури та відпочинку ім. Михайла Чекмана попри Євро-2012, завершення року в навчальних закладах Хмельниччини та невизначену погоду перед дійством відбулася місцева Студреспубліка-2012.

Організатори виступив Хмельницький обласний осередок ВМГО «Студентська республіка», який зіткнувся з проблемами фінансування, нерозуміння суті Дня молоді та передвиборчими іграми. Мусимо сказати, що молодь все ж таки провела своє професійне свято за підтримки Хмельницького міського будинку культури та Хмельницького міського управління молоді та спорту.

«Ми провели дане дійство для молоді та для розвитку громадянського суспільства України. Хмельницький – це молодіжне місто», – сказав голова Хмельницького територіального осередку ВМГО «Студентська республіка» Микола Атаманюк.

Темою цьогорічного мульти-фестивалю на рівні регіональних етапів є «Місто (регіон) моєї мрії», а в рамках передвиборчої агітації студентських мерів було проведено:

— Дебати та ОДГ-подібна гра;

— Змагання з альпінізму «Альпін-парк»;

Стрибки на батуті;

Навчання користування зброєю страйкболу;

Малюнок на асфальті в рамках програми «Молодь у дітям»;

— Битва діджеїв;

— Молодіжне караоке. 

На Студреспубліку-2012 в Хмельницькому завітала київська гостя, бренд-менеджер Студреспубліки Віра Андріюк, яка привітала всіх учасників із проведенням першого етапу Студреспубліки-2012 та наголосила на тому, що під час проведення другого етапу програми повинен бути обраний Студентський мер та магістрат, який зможе гідно представити Хмельниччину на всеукраїнському рівні.

Отож, відбулася перша частина дійства під назвою «Студентська республіка», але молодь міста забажала продовження. Чекайте найближчим часом продовження молодіжної події року.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки