fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
02-10-2011 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Хмельницький

Хмельницька Студреспубліка запускає молодіжну школу

2 жовтня 2011 року на День працівника освіти Хмельницьким обласним осередком Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Студентська республіка» був затверджений проект «Молодіжна школа професійного програмування та математики». 

         Ідея даної школи виникла під час ІІІ Зимової Студреспубліки (проходила наприкінці лютого 2011 року в Карпатах) був розроблений проект «Фан-клубу Студреспубліки» учасниками:

1)  Миколою Атаманюком, фіксатором ЗиСР-ІІІ, головою ХОО ВМГО «Студентська республіка»;  

2) Володимиром Котелевим, головою студентського самоврядування факультету прикладної математики Дніпропетровського національного університету імені Івана Гончара;

3) Денисом Дєдовим, студентом факультету економіки та менеджменту Полтавської державної аграрної академії. 

  Також ідейною основою для школи послугували офіційні курси від Міністерства освіти та науки, молоді та спорту (школа програмування та математики факультету прикладної математики та комп’ютерних технологій Хмельницького національного університету) та Міжнародна літня школа “Досягнення та застосування сучасної інформатики, математики та фізики” (AACIMP) Київського політехнічного інституту.

Структурними підрозділами даної школи можуть бути група, гурток, клуб, центр чи у вигляді сезонних шкіл.

Основними завдання є:

Підвищення рівня обізнаності молоді у програмуванні, техніці та математиці;

Формування наукового потенціалу, лідерських навичок та вміння командної роботи серед молоді;

Проведення молодіжних заходів (конкурсів, олімпіад, організаційно-діяльнісних ігор тощо);

Профтехорієнтація молоді технічних спеціальностей; 

Підготовка юнацтва до вступу на технічні спеціальності та робота з малозабезпеченими категоріями молоді.

За попередніми домовленостями школа розпочне діяльність з 1 листопада 2011 року. Офіційно буде діяти при Центрі по роботі з дітьми та підлітками управління молоді та спорту Хмельницької міської ради, також заняття проходитимуть при факультетові прикладної математики та комп’ютерних технологій Хмельницького національного університету.

Завершення Міжнародного проекту «Студентська республіка» та підбиття підсумків не минули для студреспубліканців дарма, крім того, що студреспубліканці відзначилися в молодіжних трудових загонах в Криму. Протягом вересня Хмельницькою Студреспублікою було проведено ряд заходів для молоді міста. За рекомендацією організації, переможці конкурсу комп’ютерних проектів "Директива майбутнього"

– студенти Хмельницького політехнічного коледжа Куржій Павло та Рудов Юрій створили для управління культури та туризму Хмельницької міської ради сайт (artcity.km.ua) на  основі сайту-переможця (mycity.km.ua).

Проведена профтехорієнтація серед студентів технічних спеціальностей міста Хмельницького – роздані ліцензії KasperskyLab та студреспубліканкою Марією Заяц (власницею дитячих курсів з іноземних мов та етикету, учасницею «Кращий студент Хмельниччини-2010») проводить для молоді безкоштовні заняття з англійської. Вперше Хмельницька Студреспубліка, як громадська організація, пройшла в параді приуроченому до Дня міста у колоні міського управління молоді та спорту.

Заступник голови обласного осередку Славко Нагнибіда провів акцію з ГО "Сокіл" проти запускання ліхтариків на міському пляжі.

Також керівництво місцевої організації взяло участь у круглому столі щодо партизанів під час ІІ світової війни в Хмельницькій гуманітарно-педагогічній академії разом з ГО "Червона зірка", а також на презентації Аiesec-Хмельницький в Хмельницькому національному університетові та по місту було проведено студреспубліканцями ряд презентацій інноваційних проектів.    

 

 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба ХОО ВМГО "Студентська республіка"