fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
14-12-2010 / Новини Cтудреспубліки /  Хмельницький

Кращою студенткою Хмельниччини визнана кам’янчанка

10 грудня 2010 року в приміщенні Хмельницького обласного науково-методичного центру культури та мистецтв відбувся фінальний етап і нагородження цінними призами найкращих студентів області у різних номінаціях. Зокрема…

Кращий студент Хмельниччини (комплексна характеристика).

 Брали участь у даній номінації семеро найкращих студентів серед них свої таланти продемонстрували:

Чарівна Марія Заяц, студентка Хмельницького національного університету, вражала усіх своїм запальним танцем та цілеспрямованістю.

Єдиний хлопець серед конкурсантів і переможець 2008 року Володимир Черняк, студент Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, демонстрував свій гумор та мініатюри СТЕМУ.

Неперевершена Марина Михайлюк, студентка Хмельницького кооперативного торговельно-економічного інституту, котра вже мала свій соціальний проект і розповіла про свої здобутки в університеті.

На жаль, студентка Хмельницького університету управління та права, Степанишина Леся, не змогла взяти участь у даному конкурсі через захворювання на грип, але відео на якому продемонстрували її пісню та презентацію, яка запала в душу. 

Щира Надія Корчинська, студентка Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії, яка займається дітками та найменш захищеними верствами населення.

Закоханій Галині Головатій, студентці Міжрегіональної академії управління персоналом, освідчилися на сцені в коханні та запропонувала руку та серце.

Але переміг Кам’янець-Подільський, а саме Ірина Качан, студентка Подільського аграрно-технічного університету, яка продемонструвала у презентації усю красу подільської землі та повністю розкрила свої таланти у творчому номері.

Переможці в різних номінаціях у сферах громадської діяльності, програмування, науки, спорту нагороджуються стажуваннями на підприємствах Хмельниччини та цінними призами, а це:

·      Кращий студентом-аналітиком Хмельниччини визнана Тетяна Кіналь, студентка Хмельницької гуманітано-педагогічної академії.

·        Кращим студентом-громадським діячем Хмельниччини став конкурсант із комплексної характеристики Володимир Черняк, студент Камянець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка;

·     Кращим студентом-дизайнером Хмельниччини визначили Тамілу Марсінку, студентку Хмельницького інституту конструювання моделювання швейних виробів;

·        Кращим студент-медійником Хмельниччини було обрано студентку Марину Ванюру, студентку Хмельницького національного університету;

·      Кращим студентом-науковцем Хмельниччини визнана студентка Хмельницького університету управління персоналом Мирослава Підвальна;

·        Кращий студентом-програмістом Хмельниччини став Кльоц Анатолій, студент факультету прикладної математики та комп’ютерних технологій Хмельницького національного університету;

·        Кращим студентом-спортсменом Хмельниччини визнана, олімпійська чемпіонка, Пундик Галина, студентка Хмельницького національного університету.

У журі конкурсу були присутні заступник Хмельницького міського голови Анатолій Лаврентій, заступник начальника управління сімї, молоді та спорту ХОДА Юрій Бриндіков, а також Студентський мер Денис Піменов і також головний спеціаліст з вищої освіти управління освіти та науки ХОДА Скоропуд Валентина Станіславівна. Організаторами даного заходу є Хмельницький обласний осередок ВМГО «Студентська республіка», Хмельницьке обласне управління сім’ї, молоді та спорту та вільна профспілка студентів Хмельницького національного університету за сприяння Хмельницького обласного управління освіти та науки та Хмельницького обласного управління культури, туризму і курортів.

Основним медіа-партнером є Хмельницька обласна державна телерадіокомпанія «Поділля-центр».

Партнерами конкурсу на Хмельниччині є: Київське видавництво «Смолоскип» Спортивно-оздоровчий комплекс «Спарта», Туристична агенція «Туристична карта», JoKeR Promo Group.


Скрипаль

Найкращий студент-програміст

Переможниця

Марія Заяц

Журі

Організатори

Володимир Черняк

Михайлюк Марина

Найкращий науковець

 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Хмельницького обласного осередку ВМГО "Студентська республіка"