fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
15-07-2013 / Новини Cтудреспубліки /  Хмельницький

Хмельницька Студреспубліка відбулась!

Подія, на яку ти увесь час чекав, завершився. Це — Хмельницький місцевий етап Студреспубліки. Час проведення: 3-4 серпня 2013 року; місце проведення: мальовниче селище Пудлівці (Голосківська сільська рада) неподалік Кам’янця-Подільського. Якщо ти активний та амбітний, позитивний і маєш власну думку, хочеш змінити себе та свою країну на краще, тоді Студреспубліка саме для тебе. Спробуй себе у ролі творця Студентської держави, власної Української Народної Республіки.

Міжнародна програма «Студентська республіка» — найбільший захід для українського студентства, який збирає максимальну кількість молодих лідерів України. І саме зараз зустрічайте Студреспубліку в Кам’янці-Подільському районі.

А вже до Дня Державного Стяга України сонячне узбережжя Чорного моря в Криму чекатиме на проведення найбільш масштабної громадської програми України – фіналу Студреспубліки.

Формат суперцікавий — мульти-фестиваль, в ядрі якого оргдіяльнісна гра за участі експертів, митців і студентської громади.

 

 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Хмельницького ТО ВМГО "Студентська республіка"