fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
14-01-2022 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Полтава

Як нам перетворювати Полтавщину?

Літо — для активних і амбітних,
зима — для найкращих і розумних!

З 11 по 13 лютого 2022р. біля Кременчука проходитиме найінтелектуальніша подія на Полтавщині — Х ювілейний Полтавський етап проєкту «Зимова Студреспубліка» на тему «Як нам перетворювати Полтавщину?». Запрошуємо до участі активних полтавців/ок (не тільки студентів/ок) — незалежно від віку, статі, посад, статків, політичних позицій, релігійних уподобань, мови, національності, культури, звичаїв і соціального статусу. Головний критерій — бажання творення прогресу на Полтавщині.

У вас є можливість вплинути на історію Полтавщини й України — візьміть участь* у пошуку відповідей на надскладні питання, рішень яких немає ні в кого. Деталі — читайте в анонсі.

Сьогодні Полтавщина втрачає свою суб’єктність, тут не генеруються ідеї та проєкти загальнодержавного, а тим паче світового рівня. Ба більше, уявлення про прогрес у майбутньому Полтавського регіону у правлячих груп немає. Люди залишають наш регіон, виїжджають в інші краї чи за кордон. Полтавщину початку XXI ст. в поганому сенсі — не зрівняти з тою, якою вона була 100 чи 200 років тому…

Без мислення, масштабної уяви та суб’єкту іна/інноватування, який чітко розуміє, що відбувається у світі, є організаційно-практично спроможним і готовий класти на це свою енергію, час і життя, — неможливо. Тому саме на «Зимовій Студреспубліці» будемо спільно моделювати перетворення Полтавщини!

Республіканці Полтавщини спільно з активними громадян(к)ами й провідними інтелектуал(к)ами Полтавщини, України та зарубіжжя безперервно працюють над питанням прогресивного розвитку області. Долучайтеся!

«Зимова Студреспубліка» проходить у ОДГ-подібному форматі. Оргдіяльнісна гра (ОДГ) — це особлива гра розуму, волі та навичок, кожний/а учасник/ця може виявити неочікувані здібності, запропонувати унікальне бачення вирішення будь-якої проблеми, почути критику, зробити потрібні висновки та поправки, а найголовніше — помилитися, виправитися та стати кращим/ою, навчитися рефлексії.

Особливості! У процесі гри застосовуються методи й інструменти, які дадуть змогу рефлексувати власні та колективні дії, глибоко зануритися в проблематику та знаходити відповіді на найскладніші питання. Планується досягнення ефекту «повного занурення», що передбачає участь в абсолютно всіх заходах, а також заборону вживання алкоголю. При порушенні даних вимог організатори залишають за собою право на позбавлення права на участь і виселення порушника/ці без повернення оргвнеску.

Дата Полтавської ЗиСР: 11–13 лютого 2022р.

Місце проведення: база ДТВ «Сонячний» (с. Омельник, Кременчуцький р-н).

Найкращі гравці/чині будуть рекомендовані до участі у всеукраїнській «XIV Зимовій Студреспубліці» у Карпатах.

Умови участі:

— учасники/ці повинні бути високо мотивованими щодо участь у перетворенні Полтавщини і розуміти, що «Зимова Студреспубліка» — це, в першу чергу, зусилля для творення нашого спільного майбутнього (а не майданчик саморозвитку чи досягнення «успіху»);
— пройти онлайн-реєстрацію (триває до 8 лютого 2022р. включно), відповівши на вказані запитання;
— зробити репост основного запису на Facebook: на всеукраїнський і полтавський пабліки;
— стати переможцем/ницею відбору (експертна комісія проводить відбір, кількість місць обмежена).

Проєкт «Зимова Студреспубліка» відкритий до співпраці з благодійниками/цями і спонсор(к)ами.

За додатковою інформацією звертатися до менеджерки проєкту Єлизавети Легути: 099 764 27 74, sr_poltava@ukr.net.

Умови участі та деталі конкурсу 
Необхідні тексти 
Інструкція з установлення аватарок

Як проходили Полтавські регіональні етапи «Зимової Студреспубліки» в 2011, 2013, 20142015201620172018, 2019, 2020 роках.

Як відбувалася основна зимова подія — ЗиСР у Карпатах у 2009201020112012201320142015201620172018, 2019, 2020, 2021 роках.

* Під час проведення вимагається дотримання адекватних і повністю законних карантинних приписів
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Полтавської Студреспубліки