fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
24-01-2022 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Україна

Як творити Інакшу Україну? (оновлено)

Як yсе відбувалося минулого року: Нумо, з нами поетично кроїти Всесвіт!

 

 

 

 

 

Літо — для активних і амбітних,
зима — для найкращих і розумних!

[У зв’язку з військовим станом переносимо ЗиСР-ХIV на пізніший термін. Перемога — за правдою! Слава Українському народові!] Планета й Україна в суперкризі — але дієвих кроків до її подолання немає, як немає і відповідальності перед майбутнім та людством. Звісно, бо коли відмовляються од перетворення світу, це призводить до того, що вже й описати цей світ не здатні. Інакша Україна супроти летальної дистопії та ресентименту — отаке надзавдання стоїть перед Поколінням Республіки. А вивільнення нашої країни може стати дороговказом і шансом для цілого світу! Саме тому тема ЗиСР-XIV у Карпатах — «Перетворення України та світу». Запрошуємо і вас долучитися! Реєструйтеся! [+ аватарки]

Щороку небайдужі громадян(к)и з усієї України (і не тільки) — активіст(к)и, експерт(к)и, просто прогресивні люди різного віку та місця проживання — збираються на «Зимову Студреспубліку»*, яку традиційно підтримує Міністерство освіти і науки України. Це — унікальне коло однодумців/иць, які покладають свої знання і сили, аби самовіддано «вигризати» відповіді на дуже непрості запитання. Люди довгої доброї волі зі всієї України і всього світу мають стати союзниками/цями в справі Модернізації, Прогресу, а не чиїмсь ресурсом. Або запалимо досвітній огонь, ставши маяком Інакшості в Новому світі, або погубимося! Яким чином стати частиною унікального інтелектуально-творчого дійства, де щира солідарність, позитивна змагальність і вироблення потужних альтернативних рішень, то щохвилинна реальність — далі.

Старе життя згнило. Новий світ — світ неволі та виживання, який для нас приготували, — неприйнятний, бо антигуманний, безсенсовий, антиісторичний. Як не втрутимося, то в цьому Новому світі тонких цифрових маніпуляцій, медіазомбування, дофамінової залежності та санітарно-євгенічних практик маси, що невпинно шукатимуть покою і задоволення, будуть кінцево покорені меншістю найбагатших. Інакша Україна могла б обрушити цей план, що наразі втілюється на Землі, давши світу приклад інаваційної1 країни мислення, творчості та волі — натомість, усе навпаки: поки ми серед лідерів у суперманіпуляціях над фрустрованим суспільством.

Місце, в якому перебуває наша країна, дає нам чесне бачення для рефлексії та діяльності. Всупереч мріям та сподіванням, ми — найвідсталіша і найбідніша країна Європи, одна з найбільш несправедливих територій світу, з війною на власній території, імперіалістичною інвазією, сецесією цілих регіонів, зовнішнім управлінням і найстрашніше — в «потєряшках», злобі й безкінечному пошуку винних, а з іншого боку — суїцидальних злодійстві та писі.

Візьміть участь у конкурсному відборі!

Зрозуміло, що народ України жодним чином не влаштовує ця програма самознищення: деградація, демодернізація, «пропаща сила», жахливий занепад для переважної більшості населення і в цілому для держави — і водночас казкові умови надприбутків і тотальної безвідповідальності для декількох сотень родин і їх цинічної обслуги.

Щоб вирватися з прірви, необхідні історичний масштаб, грандіозні ідеї, надпотужня енергія, соціально-політична суперкреативність і сміливі позамейнстримні рішення, дуже високий рівень злагодженості та мобілізації, взаємної довіри та здатності до мислення. Саме таке «прокачує» ЗиСР й ін. республіканські активності.

Енергія, Надія та Майбутнє з’являються лише тоді, коли ви насмілилися вийти за межі звичних, нав’язаних і самоїдських сценаріїв. Тож необхідний план — дуже зухвалий, інавативний, який не мав і не має аналогів в планетарній історії. Спосіб його реалізації та створення умов для втілення можуть бути й еволюційними, втім наш мисленнєвий доробок показує, що попереду складні революційні процеси.

Продовження теперішнього (а тим паче його наявна імітаційно-паразитарна форма) за будь-яких умов веде лише до погіршення. Перетворення/Переображення — це складний процес стрімкої радикальної зміни світу (установок, мотивацій, спільних цілей тощо), для реалізації якого необхідні надзусилля і масштабна відважна уява «за обрієм», який включає в себе іна/інноватування та модернізаційний курс2.

Ми — як об’єднання людей, що гуртує молодь та провідних інтелектуалів/ок — уже далеко не один рік працюємо над візіями, стратегіями, моделями, сценаріями та програмами прогресивного Майбутнього для України та світу, організовуємо інших навколо цього — цілком свідомі суворої історичної відповідальності за втілення цих розробок.

Умови участі: щоб стати учасником/цею ЗиСР-XIV необхідно здійснити онлайн-реєстрацію на сайті Студреспубліки. Далі всі зареєстровані учасники/ці проходять конкурсний відбір, найкращі з них і стануть учасниками/цями «Зимової Студреспубліки».

Особливості! У процесі гри застосовуються методи й інструменти, які дадуть змогу рефлексувати власні та колективні дії, глибоко зануритися в проблематику та знаходити відповіді на найскладніші питання. Планується досягнення ефекту «повного занурення», що передбачає участь в абсолютно всіх заходах, а також заборону вживання алкоголю. При порушенні даних вимог організатори залишають за собою право на позбавлення права на участь і виселення порушника/ці без повернення оргвнеску.

Оголошення результатів: на сайті Студреспубліки до 18 лютого (основна реєстрація) і 23 лютого (подовжена реєстрація).

Наприкінці події відбудеться вечірка в класичному стилі та нагородження переможців/ниць.

Республіканці не просто системно й послідовно служать відродженню України, досліджують і розробляють концептуальні рішення щодо прогресу, модернізації України та світу, але й організують інших. Ми усвідомлюємо обов’язок докласти солідарних над-надзусиль і подолати цю суперкризу, зробити все, аби Нова, Інакша Україна була дієвим актором серед топ-20 розвинутих країн світу, в якому іржаві кайдани будуть повсюди розірвані!

У той час, коли пануючі класи і групи та належна їм значна частина влади займаються корупцією і забезпеченням інтересів олігархату та іноземних держав, небайдужі громадян(к)и беруть відповідальність на себе. Запрошуємо і кожного з вас, проявіть свою громадянську солідарність — долучайтеся до ЗиСР-XIV!

І це — захопливий, драйвовий шлях!

Отже, хто ви, ті особливі будівничі, хто з народу, разом із народом, від волі народу і задля народу; ті, хто обирає не легенькі доріженьки і міщанські «щастячка», а усвідомлює, що таке служіння людям?

По завершенню ЗиСР, за власним бажанням, у вас буде нагода чудово відпочити (поряд витяги, сауна, ковзанка, ліс тощо) та побачити визначні історичні місця: фортецю, монастирі, парки, музеї тощо.

* * *

* Під час проведення активностей вимагається дотримання адекватних і повністю законних карантинних приписів

1 Інавація — як правило, несподіване відкриття Інакшого. Це не технологія, вона є завжди невчасною і недоречною. Треба розуміти, що не все нове — Інакше, але все Інакше — нове, яке породжує цілий ряд наступних інавацій. Для появи інавацій необхідна солідаризація без домінації, тобто деліберативний процес.
2 Модернізаційний курс полягає у відновленні нормального, людського життя, встановленні широких свобод і втіленні безлічі прогресивних інавацій та інновацій.

Організатори: ВМГО «Студентська республіка».
Оргпідтримка: Міністерство освіти і науки України.

Партнери:
ПрАТ «Гравітон», видавництво «Саміт-книга», «БІОКОН», SendPulse, Koine.Community, Telegram-канал «Можливості».

Організаційні питання: (044) 529 13 75, office@studrespublika.com
Із питань медіа та партнерства: Віра Андріюк, бренд-менеджерка Студреспубліки, моб.: (097) 883 22 26, е-пошта: brand-manager@studrespublika.com 

Умови участі та деталі конкурсу 
Про попередні «Зимові Студреспубліки» 
Необхідні тексти

Аватарки й Інструкція з установлення аватарок:
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки