fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
27-06-2021 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Україна

Із Днем молоді! Днем Конституції України!

Павло Вікнянський: «Щиро вітаємо! Молодість — це коли ми здатні перевертати гори, коли манить Інакше, коли майбутнє — ось воно, протягни лиш руку до зірок. На Нову Інакшу Українську Республіку ми, республіканці, сподіваємося, її ми конструюємо, над нею працюємо і боремося заради неї. Бажаємо впевненості, розуму, солідарності, оптимізму, віри в наші сили та спільної Перемоги».

Далі — привітання лідера республіканців України Павла Вікнянського із Днем молоді та Днем Конституції.

Подруги та друзі, щиро вітаємо з Днем молоді та Днем Конституції України!

Молодим усе до снаги! Молоді завжди робили революції та модернізації та й долали неподолане. Молодість не має жодних обмежень!

Молодість — це прогрес та любов!

Молодість — це коли ми здатні перевертати гори, коли манить Інакше, коли майбутнє — ось воно, протягни лиш руку до зірок.

Молодість — це коли ми міряємо світ не бабками, а кількістю відкритих Америк.

Молодість — це не бути боягузом, дурнем, ледарем, пристосуванцем, подонком, циніком і жлобом.

Молодість — це, коли ми віримо людям і віримо в людство.

Молодість — це дихати на повні груди, це обіймати увесь світ, це радіти від того, що ти — достойний громадянин своєї України, бо любиш інших й інакших.

Затомість молодь в Україні стала об’єктом безпрецедентних маніпуляцій, коли її свідомо і штучно інфантилізують і, ага, — «майбутнє у ваших руках». Брехня і цинізм, яким вже десятки років.

Лише ми, республіканці — і в мейнстримі, і в андеґраунді — не є переляканими. Ми розкриваємо очі, невтомно говоримо незручну правду, пояснюємо, чому навколо все так і хто є причиною Катастрофи.

Міжнародна програма «Студентська республіка»«Зимова Студреспубліка»Громадянські лекторії«Кращий студент України»«Новий старт» — ці та багато інших потужних активностей, які вперто та якісно, з року в рік проводить Студреспубліка, дозволяють нам разом з вами — наші учасники/ці, активіст(к)и, просто молоді духом, небайдужі люди — працювати над великими ідеями, над справжньою модернізацією нашої країни і навіть світу.

Бо готові до надзусиль і брати на себе максимальну відповідальність, щоби втілювати розроблені нами у рамках нашої миследіяльності, на наших іграх і дискусіях програми та плани інноваційного прориву і ширше — спасіння України. Наша оптика — глобальна: бо, як хочемо процвітаючої країни, то мусимо нарешті осмілитися думати на 10 кроків уперед, ніж найуспішніші держави та корпорації.

Цьому присвячуємо наші життя.

І для всього цього діла необхідна не просто самовіддана команда — вона має бути озброєна здатністю до мислення та інновацій, височезною культурою та розумінням, як це організаційно-практично втілити. На Нову Інакшу Українську Республіку ми сподіваємося, її ми конструюємо, над нею працюємо і боремося заради неї.

Саме ми ініціювали створення та прийняття всім народом на референдумі нової, Інноваційної Конституції, більше того — ми у команді кращих фахівців/чинь підготували її нову редакцію і навіть здійснили законні кроки для її ухвалення, але олігархічно-мафіозний режим піддав нас і продовжує піддавати жорстким репресіям.

Вітаємо всіх республіканців/ок, усіх людей довгої доброї волі й усіх громадян(ок)! Бажаємо впевненості, розуму, солідарності, оптимізму, віри в наші сили та спільної Перемоги. 

Також вітаємо вас із хвилею регіональних Студреспублік по всій Україні, долучайтеся! Тема-2021: «Інакша Україна — для Нового світу» — про те, як вирватися з болота деградації, в якому перебуває Україна. Тому до солідарної праці, любі наші!

Слава Республіці! Прогрес переможе!


З повагою, від імені всієї команди республіканок і республіканців
Павло ВІКНЯНСЬКИЙ

 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки