fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
30-11-2021 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Україна

Що Україна може зробити заради прогресу всього людства?

Абсолютно очевидно, що в глобалізованому світі, де Україна займає, на жаль, принизливе периферійне місце, надзвичайно багато рішень про долю нашої держави приймається «великими акторами» без нас і всупереч нам, рецидиви чого відчуваємо на власних шкірах щоденно. Що з цим робити? Розбиратимемо 11 грудня 2021р. у Києві на III Громадянському лекторії на тему «Прогресивна адженда для людства — й українська суб’єктність». Запрошуємо! Реєструйтесь!

Проєкт віднедавна еволюціонував у своєрідну «школу»/«університет». Це вже ІІІ Громадянський лекторій* на зазначену тематику, а загалом — 21-й (із 2015р.). Як долучитися до інтелектуалів/ок й активних українців/ок, які дискутуватимуть про те, як за умов прогресивного цілепокладання зробити Україну суб’єктною в глобальному людстві саме в нинішніх складних і ризикованих умовах — далі.

Глобальна суперкриза (одночасно — фінансово-економічнаекологічнавсіх відносин у світі) та пандемія, якою прикриваються панівні групи і класи для того, щоб приховати та перекинути на якісь «реалії», «обставини» й усе суспільство відповідальність за суперкризу та некомпетентність і корумпованість своїх дій під час неї, супроводжуються справжніми тектонічними змінами. 

Послідовно стверджуємо, що саме в таких неспокійних умовах можна було би нарешті зреалізувати і втілити бунтівну програму іна/інноваційного прориву для України! Поки всі «великі» займаються своїми проблемами — ми можемо зробити ривок! А не «скиглити» і в акті колоніального рабського самоприниження розписуватися у власній безпорадності й колективно деградувати, спихаючи все на зовнішні інстанції й очікуючи (десятиліттями? століттями?) на волю тих, хто здатен на історичність.

Для того, щоб ми були господарями/ками у власній країні і нас поважали в світі, щоб увійти до топ-20 розвинутих держав, — людям довгої доброї розумної солідарної волі й усім бажаючим необхідно пропрацьовувати питання суб’єктності Інакшої України, що вимагає сміливості, геть відкинути дикі стереотипи й дуже-дуже багато мислити. Міжнародна політика — це найвища математика, проте цілком посильні речі.

Справа не лише в тому, щоб пояснювати причини й закономірності, але й прискіпливо вдивлятися в майбутнє, конструюючи його.

І республіканці роблять це багато років, все глибше і ґрунтовніше! Систематично, за участі провідних мислителів/ьок і практиків/ес України та зарубіжжя, на різних проєктах і програмах Республіканського руху, Студреспубліки досліджується і осмислюється проблематика інноватуваннямодернізації України та світу, необхідні для цього надзусилля.

Громадянські лекторії від Студреспубліки — інтенсивні лекторії з глибоким обговоренням ґрунтовних доповідей стали гарною інтелектуальною традицією, справжнім святом для вільних людей — присвячені складним темам: майбутньому й урокам минувшини, універсальним громадянським цінностям, достойному місцю нашої країни в глобальному контексті. Це простір свободи без цензури і хейтспічу, де кожна думка важлива і де немає правильних чи неправильних позицій.

На ІІІ Громадянський лекторій на тему «Прогресивна адженда для людства — й українська суб’єктність», який відбудеться 11 грудня з 10:30 до 19:00 (початок реєстрації о 10:00) у конференц-залі Товариства «Знання» України (м. Київ, М «Олімпійська», вул. Велика Васильківська (Червоноармійська) 57/3), запрошуються прогресивні громадян(к)и, дипломат(к)и, філософи(ні), політологи(ні), інші науков(и)ці, журналіст(к)и, громадянські активіст(к)и, студент(к)и тощо. Попередньо потрібно пройти обов’язкову онлайн-реєстрацію. Кількість місць обмежена!

* Громадянський лекторій відбудеться за дотримання адекватних і повністю законних карантинних приписів.

Питання медіа та партнерства: бренд-менеджерка Віра Андріюк (097) 883 22 26, brand-manager@studrespublika.com

Партнери: ВГО Товариство «Знання» України, Газета прогресивних людей «Нова Республіка», видавництво «Саміт-книга», SendPulse, Telegram-канал «Можливості».

Умови участі

Про IV Громадянський лекторій у Києві (2021; політика пам’яті) 
Про V Громадянський лекторій у Полтаві (2021; громадянин, громада і держава) 
Про IV Громадянський лекторій у Києві (2021; свобода слова) 
Про ІV Громадянський лекторій у Києві (2021; інновації та «нова індустріалізація») 
Про ІІ Громадянський лекторій у Києві (2020; міжнародні відносини) 
Про ІІІ Громадянський лекторій у Києві (2020; інновації та «нова індустріалізація») 
Про IІI Громадянський лекторій у Києві (2019; політика пам’яті) 
Про І Громадянський лекторій у Києві (2019; міжнародні відносини) 
Про ІIІ Громадянський лекторій у Києві (2019; свобода слова) 
Про ІV Громадянський лекторій у Полтаві (2019; громадянин, громада і держава) 
Про ІІ Громадянський лекторій у Києві (2019; інновації та «нова індустріалізація») 
Про II Громадянський лекторій у Києві (2018; політика пам’яті) 
Про ІІ Громадянський лекторій у Києві (2018; свобода слова) 
Про Громадянський лекторій у Києві (2018; інновації та «нова індустріалізація») 
Про Громадянський лекторій у Києві (2017; політика пам’яті) 
Про ІІI Громадянський лекторій у Полтаві (2017; громадянин, громада і держава)
Про I Громадянський лекторій у Києві (2017; свобода слова) 
Про Громадянський лекторій у Сумах (2016; гуманістичні цінності) 
Про ІI Громадянський лекторій у Полтаві (2016; громадянин, громада і держава)
Про І Громадянський лекторій у Полтаві (2015; громадянин, громада і держава)
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки