fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
20-12-2016 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Україна

Хто вони, кращі студенти України-2016?

16–18 грудня 2016р. pz0-poq4_iiстуденти зі всієї України з’їхалися в Суми, аби взяти участь у серії громадських подій від Студреспубліки, у першу чергу, визначити «Кращих студентів України-2016». Перемогу в комплексній характеристиці поділили між собою херсонець Родіон Дєдков і сумчанка Єлизавета Нещимна [+ відео].    

Активістські підсумки року підбивалися в Сумах. Знайшлося місце і глибокій розмові про гуманістичні цінності в рамках Громадянського лекторію, і військово-патріотичному вихованню, і Форуму студентської соборності, а кульмінацією стало відзначення найкращих із числа українських студентів у 8 номінаціях у рамках Всеукраїнського конкурсу «Кращий студент України». Про подробиці напружених днів і переможців КСУ — далі.

Студенти з усієї України з’їхалися, аби взяти участь у серії громадських подій національного рівня від Студреспубліки. Розпочали все з сесійної зали Сумської облради, де учасників привітали лідер республіканців Павло Вікнянський, Сумський міський голова Олександр Лисенко, заступник голови Сумської облдержадміністрації Микола Подопригора та Студентський президент України-2016/2017 Михайло Ананченко.

img_8472

Опісля цього на базі Сумського державного університету розпочався важливий просвітницький проект — Громадянський лекторій «Гуманістичні цінності як шлях до цивілізованого суспільства». Першим говорив Денис Жарких, київський психолог і письменник, на тему: «Чому прогрес завжди за гуманізмом, і що стоїть за антигуманістичними ідеологіями?», продовжив процес обговорення психолог і священик о. Антоній Рудий, який аналізував «Гуманістичні цінності як християнські та т.зв. постхристиянські», а завершив дискусійний процес темою «Антропологія постмодерну: Що чекає на гуманістичні цінності в сучасному та постсучасному світі?» відомий політолог і політичний філософ Андрій Окара.  

img_8495img_8504img_8515

 

 

 

 

 

Другий день розпочався з дискусії та практичних занять щодо модернізації військово-патріотичного виховання. Пізніше відкрився Форум студентської соборності, під час якого учасники проробляли важливі проблеми студентства та молоді. Зокрема, питання стипендій, еміграції молоді, працевлаштування, громадянського просвітництва й оновлення влади. Далі напрацювання, котрі спрямують до влади, були жваво обговорені під час пленарного засідання. Насамкінець лідер республіканців Павло Вікнянський, котрий модерував форум, Сумський міський голова Олександр Лисенко і Студентський президент України Михайло Ананченко вручили сертифікати за участь у Громадянському лекторії та Форумі студентської соборності їх учасникам, а подяки — команді оргів.

img_8524img_8562photo488925028594855609

 

 

 

 

 

І ось наступив кульмінаційний момент — фінал конкурсної програми «Кращий студент України-2016». Оцінювало найкращих компетентне журі:img_8824

Окрім цього було відзначено най-най-студентів країни у номінаціях:

img_8725img_8681img_8748

 

 

 

 

 

За звання головного переможця, скажімо так, універсального «термінатора», боролися 9 студентів-переможців регіональних етапів у номінації «Кращий студент України (комплексна характеристика)». Їм потрібно було презентувати себе у конкурсі «Я — кращий!», переконати всіх, що «Мій талант — кращий!» і, на завершення, у конкурсі «Кращий студент — соціально відповідальний студент!» презентувати власний соціальний проект, який вони вже втілюють у себе в регіоні.

img_88179nj85dxv9l4

 

 

 

 

 

 

Запальна боротьба йшла між переможцями регіональних етапів у комплексній характеристиці. У підсумку, було прийнято рішення вперше в історії визначити переможцями двох студентів, якими стали Єлизавета Нещимна, представниця Сумської області, студентка Глухівського національного педагогічного університету ім. О.Довженка, та херсонець Родіон Дєдков, курсант Херсонської державної морської академії.

img_8839img_8841

 

 

 

 

 

 

Завершився вечір у неформальній атмосфері в нічному клубі, де студенти під час afterparty змогли ще раз привітати один одного, поділитися враженнями за 2 активні дні та просто весело відпочити. Наступного дня для гостей відбулася тролейбусна екскурсія Сумами.

sfeh5xyvhsu15556tkufqfyd5x0

 

 

 

 

 

 

Студреспубліка щиро дякує співорганізаторам, партнерам і волонтерам, окрема подяка СумДУ. Вітаємо всіх переможців і лауреатів «Кращого студента України», учасників Громадянського лекторію та форуму, бажаємо продовжувати брати активну участь у різноманітних громадянських проектах, втілювати прогресивні ідеї в життя та завжди перемагати будь-які життєві труднощі. 

Фотогалерея

* * *

Організатори: ВМГО «Студентська республіка» за підтримки Міністерства молоді та спорту України, оргпідтримки Міністерства освіти і науки України.
Партнери: Impression Electronics, MSI, Kaspersky, «БІОКОН», видавництво «Саміт-книга».
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки