fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
03-12-2016 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Україна

Кращі студенти України – це значить відповідальні. Хто переможе цього року?

Ukraine`s Best Students Means Responsible Ones. Who Will Win This Year? (en)

16-18 грудня 2016р. Учасники КСУу Сумах ціла серія громадських подій від Студреспубліки, в центрі яких фінал конкурсу «Кращий студент України-2016». А ще — Громадянський лекторій на тему: «Гуманістичні цінності як шлях до цивілізованого суспільства» та Форум студентської соборності. Долучайтесь!

Хто стане найкращим серед студентів із усієї країни у 8 номінаціях? Як одночасно долучитися до унікальної просвітницької програми і розібратися, що ж, насправді, таке т.зв. європейські цінності? Якими є вимоги молоді до влади? У всіх є проста можливість долучитися до відповіді на всі ці питання – приїхати до Сум 16 грудня. Нижче – подробиці крутих подій і як на них потрапити.

Кінець року, отже доречно підбити підсумки регіональних етапів Всеукраїнської конкурсної програми «Кращий студент України» і визначити національних переможців.

Але підкреслимо, що в нинішні важкі часи, коли громадяни часто втрачають життєві орієнтири і впадають у відчай, молодь масово емігрує, вкрай необхідно відновлювати публічну дискусію про те, що ж, власне, таке – бути відповідальним громадянином. Саме тому, за традицією Громадянських лекторіїв, що раніше двічі проходили в Полтаві, прийнято рішення доповнити конкурсну, дозвіллєву, екскурсійну програму подій навколо фіналу «Кращого студента України» – змістовною. Це важлива ініціатива, яка має зібрати активістів, експертів, молодих лідерів і просто небайдужих громадян разом для діалогу про універсальні цінності та шляхи їх імплементації в життя.

Громадянський лекторій у Сумах відбудеться 16-17 грудня у Сумському державному університеті (вул. Покровська 9/1) на тему: «Гуманістичні цінності як шлях до цивілізованого суспільства». Серед доповідачів плануються відомі українські та місцеві філософи, політологи, футурологи, громадсько-політичні активісти, керівники органів державної влади і місцевого самоврядування. По завершенню лекторію, для його учасників — Форум студентської соборності стосовно ключових проблем молоді в сучасній Україні. Щоб стати учасником події вам необхідно пройти просту, але обов’язкову онлайн-реєстрацію.

Умови участі 

Увечері 17 грудня в актовій залі Сумського державного університету (вул. Римського-Корсакова 2) пройде шоу фіналу «Кращого студента», під час якого будуть визначені та відзначені кращі студентів у наступних номінаціях:

  • Кращий студент України (комплексна характеристика);
  • Кращий студент-аналітик України;
  • Кращий студент-громадський діяч України;
  • Кращий студент-дизайнер України;
  • Кращий студент-медійник України;
  • Кращий студент-науковець України;
  • Кращий студент-програміст України;
  • Кращий студент-спортсмен України.

Організатори забезпечують для переможців регіональних етапів КСУ безкоштовне проживання та харчування.

Очікуємо вас на гостинній Сумщині з налаштуванням на інтелектуальну дискусію та пристрасне вболівання за найталановитіших студентів із усієї України!

Організаційні питання, резервування квитків: (044) 529-13-75, office@studrespublika.com
Питання медіа та партнерства: бренд-менеджерка Віра Андріюк (097) 883 22 26, brand-manager@studrespublika.com

* * *

Організатори: ВМГО «Студентська республіка» за підтримки Міністерства молоді та спорту України, оргпідтримки Міністерства освіти і науки України.
Партнери: Impression Electronics, MSI, Kaspersky, «БІОКОН», видавництво «Саміт-книга».

 

Умови участі 
Суперфінал «Кращого студента України» (2013-2015, Ужгород)

Про ІІ Громадянський лекторій у Полтаві (2016р.)
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки