fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
28-11-2016 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Дніпропетровськ

Перші серед кращих. Дніпропетровщина

Дніпропетровщинаcdg1enszetq дізналася імена кращих студентів. Незабаром вони будуть представляти честь області на всеукраїнському етапі конкурсу «Кращий студент України2016» у Сумах. А поки, знайомтеся з переможцями [+ відео].

Оргкомітет конкурсу відібрав 30 найкращих студентів області, яких було запрошено до Дніпра: провести гарно час та отримати нагороди. Була підготовлена програма цікавих інтерактивів, які стануть у користі молодіжним активістам. Як все пройшло 18 листопада 2016р. – читайте далі.

Першим майданчиком, де конкурсанти знайомилися один із одним став Молодіжний центр Дніпропетровщини – один із найбільших вільних просторів Дніпра, де молодь може зустрічатися та вдосконалюватися. Розпочали день із майстер-класу «7 гріхів спікера» від тренера Олега Подольного. На що слід звертати увагу, щоб зацікавити співрозмовника, які стилі мовлення є, коли і як використовувати магію ораторського мистецтва – все це розповідав Олег. Досвідчений фасілітатор і наставник заохотив переможців бути сміливішими та практикуватися щодня.

dcod2mwtrnmjfxhtqqxzxk

 

 

 

 

 

 

 

Якщо пам’ятати про сучасні вимоги до молодих спеціалістів, особливо у сфері молодіжного лідерства, то 100% знадобиться знання англійської мови. Тому «Студентська республіка. Dnepr Style» запросила до переможців конкурсу «Кращий студент Дніпропетровщини» друзів із мовної школи ESL

0xz6nxyxtjuj-lbg2_oa_a

 

 

 

 

 

 

 

Доступні методики, позитивний підхід до вивчення, заохочення студентів через їх інтереси та здібності – це гарантія успішної освіти. Додамо, що регіональним переможцям школа подарувала сертифікати на безкоштовні заняття.

Після Молодіжного центру конкурсанти поїхали до хаб-простору SpaceHub. Сучасне місце для сучасної молоді. Ідеї, думки, припущення, осяяння — все це вирує у просторі площадки SpaceHUB! Атмосфера більш ніж креативно-конструктивна. Засновник і дійсно цікава людина Максим Ткаченко поспілкувався зі студентами, як створювати круті проекти, провів екскурсію хабом і, власне, надихнув своїм прикладом молодь до подальшого розвитку. 

tke1miknb_abknjyq_y45e

 

 

 

 

 

 

 

Завершувався день зустрічей розмовою з Денисом Федюніним – представником проекту U-report. Це всесвітній молодіжний проект, метою якого є за допомогою глобальних смс-опитувань дізнатися, що насправді думає молодь про проблеми світу? Загалом, частина переможців уже була зареєстрована у системі, проте після зустрічі всі, навіть працівники управління молоді, позашкільної освіти та національно-патріотичного виховання Дніпропетровської ОДА, де проходив захід, долучилися до неї. Важливо відчувати себе частиною спільноти, ще важливіше – знати, що твоя думка має право бути, вона є необхідною для багатьох, вона допомагає побачити картину світу більшою

yng2nldhgfmzwhfl8g7pky

 

 

 

 

 

 

 

Після такого насиченого дня всі присутні затамували подих, адже настав час нагородження кращих! Додамо, що подяки за участь у регіональному етапі конкурсу «Кращий студент України» отримав кожен із 30 фіналістів. Але перші з перших – це студенти, прізвища яких увійдуть в історію «Студентської республіки. Dnepr Style». Вітайте:

— «Кращий студент-науковець» – Павло Мінаєв, м. Дніпро;
— «Кращий студент-програміст» – Олексій Микитин, м. Кривий Ріг;
— «Кращий студент-медійник» – Миколай Чирва, м. Кривий Ріг;
— «Краща студентка-аналітичка» – Ксенія Уварова, м. Дніпро;
— «Кращий студент-спортсмен» – Микита Коваль, м. Кам’янське;
— «Краща студентка-громадська діячка» – Аліна Кузьмич, м. Кривий Ріг;
— «Краща студентка (комплексна характеристика)» – Марія Неділько, м. Кривий Ріг.

Додамо, що «Студентська республіка», піклуючись про переможців, запросила до співпраці таких самих талановитих і відкритих людей, як і найкращі студенти. Тому, в якості подарунків були отримані: сертифікати від ТМ «Крила» та квестів «Паніка», центру вивчення англійської мови ESL, брендований одяг від крутих U-report, портативну колонку від управління молоді, позашкільної освіти та національно-патріотичного виховання Дніпропетровської ОДА, модно брендований блокнот-щоденник від Дніпропетровського міського управління молоді, позашкільної освіти та національно-патріотичного виховання, а для гарного, ситненького настрою – пряничок від майстрині Катерини Беляєвої. 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Дніпропетровської ОО ВМГО «Студентська республіка»