fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
30-11-2016 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Чернігів

На Чернігівському КСУ переміг Ніжин

2016_11_27_fullhd_12724 листопада 2016р. у Міському палаці культури відбувся Чернігівський регіональний етап Всеукраїнської конкурсної програми «Кращий студент України-2016». Перемогу в комплексній характеристиці виборола талановита студентка з Ніжина Аліна Лещенко.

Конкурс подарував багато приємних емоцій, цікавих соцпроектів і суперових учасників. Хто ж і в яких номінаціях став кращим – у матеріалі.  

За звання «Кращого студента (комплексна характеристика)» змагалися: Марія Бадай – Чернігівський національний технологічний університет (ЧНТУ), Дмитро Точоний – Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г.Шевченка (ЧНПУ ім. Т.Г.Шевченка), Аліна Лещенко – Ніжинський державний університет ім. М.Гоголя  (НДУ ім. М.Гоголя).

2016_11_27_fullhd_662016_11_27_fullhd_82

 

 

 

 

 

 

 

У ході конкурсної  програми було нагороджено переможців різних номінацій. У чотирьох із п’яти перемогу здобули студенти Чернігівського національного технологічного університету, а саме: «Краща студентка-спортсменка» – Дар’я Рожнятовська, «Кращий студент-науковець» – Богдан Цеков, «Краща студентка-медійниця» – Марія Стронська, «Краща студентка-аналітик» – Альона Жабинська. А в номінації «Краща студентка-громадська діячка» перемогу отримала Олександра Порада, студентка Ніжинського державного університету ім. М.Гоголя.

2016_11_27_fullhd_1072016_11_27_fullhd_129

 

 

 

 

 

 

 

Для комплексної характеристики конкурсна програма складалася з 4-х частин: відеопрезентація учасника у своєму виші, конкурс талантів, «Мій feed back – кращий!»  ­–  запитання учасникам від журі та конкурсу групи підтримки.

Конкурс перевершив усі очікування, учасники достойно представили свої виші. Атмосфера в залі до останнього моменту була дуже хвилююча. Першою виступала Марія Бадай із ЧНТУ, у неї був запальний танок із хлопцями в касках. Претендентка з НДУ ім. М.Гоголя Аліна Лещенко вразила всіх своєю граціозністю та гнучкістю в сольному танці.  Дмитро Точоний із ЧНПУ ім. Т.Г.Шевченка представив глядачам і журі майже театральну виставу в гумористичному жанрі. Наймасовішою та найпалкішою підтримкою вразив Чернігівський національний технологічний університет.

e49d661e9f51456da1ccd759ed6d803d2016_11_27_fullhd_252016_11_27_fullhd_101

 

 

 

 

 

Для обрання переможця в номінації «Кращий студент (комплексна характеристика)» було сформоване кваліфіковане журі:

  • Дмитро Блауш – депутат облради;mz6wjckomy8
  • Ніна Лемеш – директорка Департаменту сім’ї, молоді та спорту Чернігівської ОДА;
  • Маріанна Оливко — керівниця івент і піар відділу мережі сімейних ресторанів Mamamiа;
  • Валерій Семенець – начальник відділу у справах сім’ї та молоді Чернігівської міськради;
  • Сергій Семенченко — начальник відділу з питань молоді та організації оздоровлення дітей Департаменту сім’ї, молоді та спорту Чернігівської ОДА;
  • Світлана Ярошенко – одна з лідерок Чернігівського обласного осередку ВМГО «Студентська республіка».

Переможцем у ключовій номінації «Кращий студент (комплексна характеристика)» стала студентка 2-го курсу Ніжинського державного університету ім. М.Гоголя ­Аліна Лещенко, яка вразила журі харизмою, впевненістю та танцями. Вона і представлятиме Чернігівську область на всеукраїнському, фінальному етапі.

У ході програми конкурсу глядачі спостерігали не тільки за палкою битвою, а ще й отримували насолоду від пісочної анімації Маргарити Таішевої, авторської пісні учасника «Х-фактора» та «Голосу країни» Ігоря Хоніна, зворушливої гри на скрипці Світлани Бондибаєвої, захоплюючої гри на роялі Валентина Гута. Напружену атмосферу суперництва розвіяла своїм виступом КВН-команда «Опасные гуси».

2016_11_27_fullhd_1452016_11_27_fullhd_114mysuaxnytak

 

 

 

 

 

Всі конкурсанти та переможці отримали подарунки за свою плідну роботу від партнерів: кінотеатру MULTIPLEX, магазину AppGrade, розважального центру Game Buster, туристичного клубу «Бідняжка», мережі ресторанів Mamamia, ТМ «Бон-Буассон», нічного клубу «Градецький», а також букети квітів від Дмитра Любенка.

Організатори: ВМГО «Студентська республіка».
За підтримки управління у справах сім’ї, молоді та спорту Чернігівської міськради, департаменту сім’ї, молоді та спорту Чернігівської ОДА, депутата облради Дмитра Блауша.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор:  Надія Холявко