fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
11-01-2018 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Полтава

Яке місце Полтави в теперішньому і майбутньому України?

Літо — для активних і амбітних,
                          зима – для найкращих і розумних!

афиша (2)З 9 по 11 лютого 2018р. – ДОЦ «Миргородський» (с. Олефірівка, Миргородський р-н) проходитиме найінтелектуальніша подія полтавської зими — VII Полтавський етап проекту «Зимова Студреспубліка» на тему: «Місце Полтави й регіону в теперішньому і майбутньому України: що ми можемо зробити?». Запрошуємо до участі, повертаємось знову до Миргороду і шукаємо відповіді на питання разом!

Проблеми в цілій країні розпочинаються із проблем на місцях. Тому учасники Полтавської ЗиСР працюватимуть над питанням визначення вдалих напрямків модернізації рідного краю. Як стати учасником головної полтавської зимової події — читайте далі.

За сім років полтавські республіканці з багатьох можливих позицій і сторін підходили до продукування місцевого розвитку. Через призму нової індустріалізації, освіти й громадянського просвітництва, провідних галузей полтавського господарства, підготовку молодих кадрів, відповідальність у місцевих виборах, стратегування розвитку міста й ін.

Натомість, зовнішні фактори нерідко прямо перекреслюють усі напрацювання. На питання, які вирішуються на рівні держави, ми практично не впливаємо. Тому, для злагодженої взаємодії у великій родині українських громад, міст, місцин і регіонів, оргкомітет VII Полтавської «Зимової Студреспубліки» задає нову проблематику – визначитися, де саме в теперішньому України знаходиться Полтава і знайти найбільш оптимальну позицію для нас в майбутньому, у т.ч. у тих аспектах, які зараз навіть не обговорюються. Отож, тема Полтавської ЗиСР-2018 «Місце Полтави й регіону в теперішньому і майбутньому України: що ми можемо зробити?».

DSC04488DSC_0011Полтавська Студреспубліка — це одне з найбільших громадських об’єднань Полтавщини, проекти якого щорічно охоплюють декілька тисяч молодих активістів та експертів; організація, яка займається розробкою Стратегії-2050 для України у розділі розвитку Полтавщини. Це майданчик інтелектуальної публічної дискусії, на якому домінують мислення та позиція, а не, як склалося у нашій державі, посада, статки, «авторитет» чи перевага у віці. У процесі гри застосовуються ряд методів та інструментів, які дадуть змогу глибоко зануритися у проблематику та знайти відповіді на найскладніші питання. Досягається ефект «повного занурення».

DSC04462DSC_0027Запрошуємо до участі громадянських активістів, експертів, освітян, науковців, працівників культури, місцевих політиків і політологів, студентів, депутатів місцевих рад, журналістів, посадових осіб органів державної влади та місцевого самоврядування й усіх прогресивних громадян.

Дата Полтавської ЗиСР: 9-11 лютого 2018р.

Місце проведення: ДОЦ «Миргородський», с. Олефірівка, Миргородський р-н, Полтавська обл.

Найкращі гравці будуть рекомендовані до участі у ювілейній всеукраїнській «X Зимовій Студреспубліці» у Карпатах.

Умови участі:

— пройти онлайн-реєстрацію: (триває до 4 лютого 2018р. включно), відповівши на вказані в ній питання;
— зробити репост основного запису в офіційній зустрічі на Facebook;
— стати переможцем відбору (експертна комісія проводить конкурс);
— сплатити оргвнесок (сума оргвнеску соціальна — 205 грн).

За додатковою інформацією звертатися до Антона Назаренка: (099) 002 98 92, sr_poltava@ukr.net

cf5B1_qb-Yk

Як проходили Полтавські регіональні етапи «Зимової Студреспубліки» в 2011, 2013, 201420152016, 2017 роках.
Як відбувалася основна зимова подія — ЗиСР у Карпатах у 
2009201020112012201320142015, 2016, 2017 роках.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Полтавської Студреспубліки