fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
26-01-2018 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Україна

Що ми можемо зробити для людства?

Як yсе відбувалося минулого року: Нова індустріалізація повинна стартувати з освіти

What Can We Do for Humanity? (en)

ЗиСР

 

 

 

 

Літо – для активних і амбітних!
Зима — для найкращих і розумних!

Стан, в якому перебуває Україна, ставить усе більш важкі виклики перед громадянами. І це робить ще більш зрозумілим глобальний контекст наших проблем. Не у вульгарному «геополітичному» сенсі, а в розумінні того, що, зокрема, боротьба з мілітаризмом, нерівністю, ксенофобією, визискуванням людини та природи, примітивізацією цілей – це спільний планетарний порядок денний. Тому з 2 по 5 березня 2018р. у Карпатах за оргпідтримки Міністерства освіти і науки України відбудеться ювілейна «Х Зимова Студреспубліка» на тему «Україна і людство: що ми можемо зробити для Світу?» Реєструйтеся!

Кожен рік небайдужі громадяни активісти, експерти, просто прогресивні люди різного віку та місця проживання — збираються на Буковині на «Зимову Студреспубліку». Це унікальне коло однодумців, які готові працювати над альтернативою, над гідним місцем України серед топ-20 найрозвинутіших країн. Для цього треба не просто позбутися провінційних комплексів і деструктивних ідеологій, а тут і зараз формувати прогресивну адженду для глобального людства. Як потрапити на унікальне для України інтелектуальне свято – далі.

Візьміть участь у конкурсному відборі!

Вже очевидно, що спроба перекласти на когось, навіть на опонента всі проблеми, відсутність інноваційної стратегії розвитку, здорового відношення до громадянських чеснот і політики, адекватного сприйняття проблем не лише в нашому «кутку» світу, а глобально – призводить до деградації.

Коло відповідальних громадян – активістів, найпросунутіших експертів, усіх, кому не байдуже, що Україна стрімко падає у безодню – разом думатимуть над зміною глобального порядку денного на модернізаційний більш справедливий, на той, який поверне всім велику надію на мир без загрози ядерного апокаліпсису та нової «цифрової», роботизованої несвободи, без гегемонії сильних держав, злочинних капіталів й ідеологій, без «зайвих» людей і неповаги до екології тощо.

Це справа – саме нас, українців. Бо нам дуже важко, а старі рецепти роблять лише гірше.

   

Умови участі: щоб стати учасником ЗиСР-X необхідно пройти онлайн-реєстрацію на сайті Студреспубліки. Далі всі зареєстровані учасники проходять конкурсний відбір, найкращі з них і стануть учасниками «Зимової Студреспубліки».

Особливості! У процесі гри застосовуються методи й інструменти, які дадуть змогу рефлексувати власні та колективні дії, глибоко занурюватися в проблематику та знаходити відповіді на найскладніші питання. Планується досягнення ефекту «повного занурення», що передбачає участь в абсолютно всіх заходах, а також заборону вживання алкоголю. При порушенні даної вимоги організатори залишають за собою право на позбавлення права на участь і виселення порушника без повернення оргвнеску.

Оголошення результатів: на сайті Студреспубліки до 23 лютого.

Наприкінці події відбудеться вечірка в класичному стилі та нагородження переможців.

Станьте одним із учасників ювілейної ЗиСР-X, разом покажемо політиканам, державним неробам, що все в країні вирішують прогресивні громадяни, і що спільними інтелектуальними та творчими зусиллями ми здолаємо кризу в Україні та світі й виведемо Україну до топ-20 розвинутих країн світу!

По завершенню ЗиСР, за власним бажанням, у вас буде нагода відпочити (поряд витяги, сауна, ковзанка, ліс тощо) та побачити визначні історичні місця: Хотинську фортецю, монастирі, парки, музеї тощо.

* * *

Організатори: ВМГО «Студентська республіка».
Оргпідтримка: Міністерство освіти і науки України.

Партнери: ПрАТ «Гравітон», компанія Impression, БІОКОН, JYSK, видавництво «Саміт-книга», консалтінгова компанія K&K Group, SendPulse, ресурсний центр «ГУРТ», журнал «Спільне».

Організаційні питання: (044) 529-13-75, office@studrespublika.com
Із питань медіа та партнерства: Віра Андріюк, бренд-менеджерка Студреспубліки, моб.: (097) 883 22 26, е-пошта: brand-manager@studrespublika.com 

Умови участі та деталі конкурсу
Про попередні «Зимові Студреспубліки»

Аватарки й Інструкція з установлення аватарок:

Ava-ZiSR-2018-1Ava-ZiSR-2018-2 Ava-ZiSR-2018-3

 

 

 

 

 

 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки