fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНАЛЬНІ ПЕРЕМОЖ(НИ)ЦІ
Студмер і магістрат-2021
Студмер і магістрат-2020
Студмер і магістрат-2017
Студмер і магістрат-2016
Студмер і магістрат-2010
Студмер і магістрат-2009
Студмер і магістрат-2008
Студмер і магістрат-2007
Студмер і магістрат-2006
Студмер і магістрат-2005
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
ПОШУК В НОВИНАХ
НОВИНИ
1 2
04-08-2021   Новини Cтудреспубліки  /  Луганськ
Віримо в Інакшу Луганщину, працюємо!

Пройшов Луганський обласний етап ХХІІІ Міжнародної програми «Студентська республіка». Це були найбільш насичені три дні за останній рік для молоді регіону. Активні, цілеспрямовані учасники/ці шукали відповідь на запитання, яка ж вона «Інакша Луганщина — для Нової України».

Докладніше...
26-07-2021   Новини Cтудреспубліки  /  Луганськ
Луганщина в очікуванні Студреспубліки-2021

З 30 липня по 1 серпня у м. Сєвєродонецьк (БВ «Зелена Садиба» у Щедріщево) відбудеться масштабна молодіжна подія — Луганський обласний етап ХХІІІ Студреспубліки, тема: «Інакша Луганщина — для Нової України». Ми здатні подолати будь-які проблеми, знайти відповіді на будь-які запитання, але, звісно, за спільної, по-справжньому солідарної, роботи. Чекаємо на вас! Реєструйтеся!

Докладніше...
29-08-2020   Новини Cтудреспубліки  /  Луганськ
Щоби мотивуватися ідеями, треба бути стійкими

У Сєвєродонецьку (база відпочинку «Зелена Садиба» у Щедріщево) відбувся Луганський обласний етап Студреспубліки-2020. Подія, на яку очікувала молодь, мала непросту тему, надзвичайно актуальну для нашого регіону «Надзусилля для прогресу та справедливості Луганщини». Зібралися студент(к)и з різних куточків області, щоб обмінятися ідеями, познайомитися, навчитися чомусь новому, а головне — спробувати знайти відповідь на проблемне завдання Гри.

Докладніше...
10-08-2020   Новини Cтудреспубліки  /  Луганськ
Луганщина докладе всіх зусиль задля реального прогресу

14-16 серпня у м. Сєвєродонецьк (база відпочинку «Зелена Садиба» у Щедріщево) відбудеться Луганський обласний етап Студреспубліки-2020, в якому братимуть участь студент(к)и навчальних закладів, молоді громадські активіст(к)и, журналіст(к)и, прогресивні люди, які працюватимуть над темою: «Надзусилля для прогресу та справедливості Луганщини». Долучайтеся і ви!

Докладніше...
01-08-2017   Новини Cтудреспубліки  /  Луганськ
Освіту можна і треба модернізувати

Нещодавно у м. Сєвєродонецьк (ГК «Щедрищево») відбувся Луганський регіональний етап Студреспубліки-2017, в якому взяли участь студенти з різних навчальних закладів області, громадські активісти й експерти. Всі разом активно працювали над темою: «Освіта — ключовий напрямок нової індустріалізації Луганщини» [+ відео].

Докладніше...
24-07-2017   Новини Cтудреспубліки  /  Луганськ
Луганщина в строю!

28-30 липня у м. Сєвєродонецьк (ГК «Щедрищево») відбудеться Луганський регіональний етап Студреспубліки, в якому братимуть участь студенти навчальних закладів області, а також молоді громадські активісти. Тема: «Освіта – ключовий напрямок нової індустріалізації Луганщини». Долучайтеся і ви!

Докладніше...
05-08-2016   Новини Cтудреспубліки  /  Луганськ
Депутати Студентського магістрату взяли участь в обговоренні одного з напрямків модернізації Луганщини

Під час проведення регіонального етапу «Студентської республіки» на Луганщині велику увагу учасники приділяли розвитку фізкультури та спорту в регіоні. Наступним кроком по реалізації запропонованих програм стала участь депутатів Студентського магістрату Луганщини в громадському обговоренні Програми створення відкритої, єдиної споруди, що представляє собою стадіон з комплексом спортивних майданчиків, розташованих в кварталі 49А м. Сєвєродонецьк.

Докладніше...
Депутати Студентського магістрату. 21-07-2016   Новини Cтудреспубліки  /  Луганськ
Нове життя Студреспубліки на Луганщині стартувало

15-16 липня на базі Східноукраїнського національного університету ім. В.Даля успішно відбувся Луганський регіональний етап Міжнародної програми «Студентська республіка-2016», в якому взяли участь близько 50 студентів із різних навчальних закладів області, 10 молодих громадських активістів і 10 експертів. Так тримати! Це і є найкращий, найдієвіший спосіб єднання країни [+ відео] .

Докладніше...
Чоловічок 11-07-2016   Новини Cтудреспубліки  /  Луганськ
На Луганщину повертається Студреспубліка

15-16 липня на базі Східноукраїнського національного університету ім. В.Даля пройде Луганський регіональний етап Міжнародної програми «Студентська республіка», в якому братимуть участь студенти навчальних закладів області, а також молодіжні громадські активісти та активна молодь. Тема: «Позитивні сценарії модернізації Луганської області: роль громад і молоді». Долучайтеся і ви!

Докладніше...
25-07-2010   Новини Cтудреспубліки  /  Луганськ
«Студентська республіка» на Луганщині

Учасниками регіонального етапу Студреспубліки стали команди чотирьох вишів: Луганського державного інституту культури і мистецтв, Східноукраїнського національного університету ім.В.Даля, Луганського національного університету ім.Т.Шевченка, Луганського державного університету внутрішніх справ ім. Е.Дідоренка.

Докладніше...
20-06-2010   Новини Cтудреспубліки  /  Луганськ
Луганщина студреспубліканська

23-24 червня 2010 року на Луганщині, території навчально-тренувальної бази ЛУВС ім. Е.Дідоренка «Господарство Кролевцова», відбудеться «Студентська республіка»

Докладніше...
30-06-2009   Новини Cтудреспубліки  /  Луганськ
«Студенческая республика-2009» в Луганске состоялась!

27 июня на территории парка Щорса в Луганске состоялась "Студенческая республика-2009". И снова впереди будущие милиционеры!

Докладніше...
06-07-2008   Новини Cтудреспубліки  /  Луганськ
Молодежный мульти-фестиваль «Студенческая республика — 2008». Луганск.

21-22 июня в Луганске на территории базы отдыха «Лесная сказка» прошел Молодежный мульти-фестиваль «Студенческая республика - 2008». В нем приняло участие более 100 студентов ВУЗов Луганщины:Луганского университета внутренних дел им. Е.Дидоренко, Восточноукраинский национальный университет им В. Даля, Луганский национальный аграрный университет, Луганский национальный университет им Т. Шевченко и команда Народно-демократической лиги молодежи, а также огромное количество гостей.

Докладніше...
22-06-2007   Новини Cтудреспубліки  /  Луганськ
Обери СОБІ Студентську владу!

Цього року Луганська Студреспубліка проходитиме 22-23 червня, у Спортивно-оздоровчому комплексі «Діброва» Ст. Луганський район.

Докладніше...
09-07-2006   Новини Cтудреспубліки  /  Луганськ
В Луганске появился второй мэр

За две с половиной гривны мы быстро выбрались на маршрутке из пыльного города, и вскоре шагали по песчаной дороге. С обеих сторон нам бодро кивал сосновый лес. На "Гривале" обзавелись документами и получили "паспорта" гражданина Студенческой республики. Активистки тут стали "зазывать" в партию. "А сколько предложите за участие?",- пошутили мы. И в ответ услышали укоризненное: […]

Докладніше...