fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
10-08-2020 / Новини Cтудреспубліки /  Луганськ

Луганщина докладе всіх зусиль задля реального прогресу

14-16 серпня 2020р. у м. Сєвєродонецьк (база відпочинку «Зелена Садиба» у Щедріщево) відбудеться Луганський обласний етап Студреспубліки-2020, в якому братимуть участь студент(к)и навчальних закладів, молоді громадські активіст(к)и, журналіст(к)и, прогресивні люди, які працюватимуть над темою: «Надзусилля для прогресу та справедливості Луганщини». Долучайтеся і ви!

Луганська Студреспубліка готова докласти всіх зусиль, аби учасники/ці програми інтелектуально наповнилися, знайшли відповідь на проблемне завдання Гри, ну, і, звісно, провели активно і несумно час. Хочете долучитися?* Всі деталі — нижче.

Метою Студреспубліки є сприяння зміцненню громадянського суспільства через розвиток у молоді культури громадської участі та демократичних цінностей.

Луганська Студреспубліка-2020:

  • це події інтелектуального й фізичного спрямування;
  • активізація впливу молоді на процеси прийняття рішень;
  • насичена мульти-фестивальна частина;
  • можливість участі у найбільшій в Україні молодіжній події — фіналі XXII Студреспубліки;
  • можливість стажування в Луганській ОДА.

Подія включає в себе комплекс інформаційно-просвітницьких заходів і відбувається під гаслом здорового способу життя. Найзапекліша боротьба розгортається за звання Студентського/ї мера/ки та 10 депутатів/ок Студентського магістрату Луганщини, яких обирають учасники/ці, присутні на Студрепубліці.

Проходьте онлайн-реєстрацію на круту молодіжну програму, участь в якій змінить ваше розуміння величезної кількості процесів в Україні та за її межами. Не зволікайте!

Детальна інформація — у голови оргкомітету Луганської Студреспубліки-2020 Олексія Семенченка, 095 830 76 55.

Організаторами забезпечується: проживання на базі, харчування, роздаткові матеріали. Доїзд до місця проведення забезпечується учасниками/цями самостійно. Також учасники/ці мають сплатити оргвнесок. Кількість місць обмежена.

Генеральні партнери: Луганський обласний центр підтримки молодіжних ініціатив та соціальних досліджень, управління молоді та спорту Луганської ОДА.

* Під час проведення активностей вимагається дотримання адекватних і повністю законних карантинних приписів
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Луганської Студреспубліки