fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
21-07-2016 / Новини Cтудреспубліки /  Луганськ

Нове життя Студреспубліки на Луганщині стартувало

Учасники Студреспубліки15-16 липня 2016р. на базі Східноукраїнського національного університету ім. В.Даля успішно відбувся Луганський регіональний етап Міжнародної програми «Студентська республіка-2016», в якому взяли участь близько 50 студентів із різних навчальних закладів області, 10 молодих громадських активістів і 10 експертів. Так тримати! Це і є найкращий, найдієвіший спосіб єднання країни [+ відео].

Луганську Студреспубліку відновлено! Незважаючи на спеку +40 і середину літа, подія викликала жвавий інтерес у молоді й активістів регіону. Як же склалася гра, що напрацювали учасники — читайте в нашому підсумковому матеріалі.

Робота в групі. Робота в групі

 

 

 

 

 

 

 

Гостем Луганської Студреспубліки був один із лідерів Студреспубліки Олександр Щерба, який задав ритм оргдіяльнісній грі. Експертами виступили заступник голови Луганської облдержадміністрації Ольга Лішик, начальник управління молоді та спорту Луганської ОДА Антон Волохов, директор Луганського обласного центру підтримки молодіжних ініціатив і соціальних досліджень Інна Осіпенко, голова ЛОО «Комітет виборців України» Олексій Свєтіков, голова ГО «Сєвєродонецьке агентство розвитку громад» Віра Попсуй, завідуюча сектором організації діяльності МТЗ ЛОЦПМІСІ Оксана Варава, заступник ГО «САМІ» Юлія Могильова, депутат Сєвєродонецької міської ради Віталій Балковський, фахівець сектору молодіжних програм ЛОЦПМІСІ Анастасія Овсяннікова, голова ГО «САМІ», а за сумісництвом координатор Студреспубліки-2016 на Луганщині Вадим Любченко.

Цього року на грі були представники Східноукраїнського національного університету ім. В.Даля, Сєвєродонецького хіміко-механічного технікуму, Лисичанського гірничного технікуму, Лисичанського педагогічного коледжу, Рубежанського технікуму, ГО «Цивільний корпус «АЗОВ» і ГО «Сєвєродонецька асоціація молодіжних ініціатив САМІ».

Виступ ЩербиStudrespublika_Sever (3)Підготовка до презентації

 

 

 

 

 

Тема Луганського етапу Студреспубліки-2016: «Позитивні сценарії модернізації Луганської області: роль громад і молоді». В теперішній час тема одна з найактуальніших і саме молоді потрібно активно включатися в процес модернізації свого регіону.

Виступ експертаДоповідь під час пленарного засідання

 

 

 

 

 

 

Під час проведення ОДГ експерти допомагали розібратися у завданнях, разом із учасниками розробляли програми партій, агітацію, листівки, дуже уважно обирали «Першу Леді» та «Містера Студреспубліки», які повинні були вразити не тільки експертів, а й усіх учасників. «Першою Леді Луганщини-2016» стала студентка Сєвєродонецького хіміко-механічного технікуму Дарія Титова, «Містером Студреспубліки» — Золтан Надь.

IMG_9644Голосування

 

 

 

 

 

 

 

Другий день був дуже спекотний, як на вулиці, так і в Студреспубліці. Cформовано 3 політичні партії: «Молодь майбутнього», «Партія інноваційної та індустріальної промисловості Луганщини» (скорочено «Партія «ПІІПЛ») і партія «САМІ». Від кожної політичної сили були висунуті кандидати в Студентські мери. Були презентовані програми партій, стратегії розвитку та по 5 пропозицій щодо реалізації у найближчий час в регіоні.

Нагородження переможцівВсі учасники Студреспубліки

 

 

 

 

 

 

 

Під час голосування отримані наступні результати:

 • по партіях: «Молодь майбутнього» — 31,5%, партія «ПІІПЛ» — 29,6%, партія «САМІ» — 39%;
 • по кандидатам у мери: Владислав Кирилов – 33,3%, Олександр Кравець — 37%, Золтан Надь – 29,6%.

Таким чином, до складу Студентського магістрату увійшли по 3 представника політичних партій «Молодь майбутнього» та «ПІІПЛ» і 4 представника партії «САМІ». Мером був обраний Олександр Кравець, студент Східноукраїнського національного університету ім. В.Даля.

Депутати Студентського магістрату.

Депутатами Студентського магістрату Луганщини стали:

 • Данило Будько (Сєвєродонецьке вище професійне училище),
 • Микита Грошевий (Східноукраїнський національний університет ім. В.Даля),
 • Назар Золотарьов (Східноукраїнський національний університет ім. В.Даля),
 • Владислав Кирилов (Сєвєродонецький хіміко-механічний технікум),          
 • Арсен Мкртичан (Східноукраїнський національний університет ім. В.Даля),
 • Золтан Надь (Сєвєродонецький хіміко-механічний технікум),
 • Анна Полякова (Східноукраїнський національний університет ім. В.Даля),
 • Дмитро Скакун (Східноукраїнський національний університет ім. В.Даля),
 • Дарія Титова (Сєвєродонецький хіміко-механічний технікум),
 • Єгор Єрмошин (Східноукраїнський національний університет ім. В.Даля).

Під час гри були і посмішки, і сльози, і непорозуміння, і впертість, прояви взаємодопомоги, єднання, дружба, віра в гарне майбутнє нашої Луганщини! Тепер формується делегація для участі у фіналі Студреспубліки-2016, яка не тільки буде представляти Луганщину, але готова перемагати!

Велику подяку висловлюємо за підтримку в організації та проведенні Луганського регіонального етапу Студреспубліки-2016 заступнику голови Луганської облдержадміністрації Ользі Лішик, начальнику управління молоді та спорту Луганської ОДА Антону Волохову, директору Луганського обласного центра підтримки молодіжних ініціатив та соціальних досліджень Інні Осіпенко, голові ЛОО «Комітет виборців України» Олексію Свєтікову, голові ГО «Сєвєродонецького агентства розвитку громад» Вірі Попсуй і керівництву вишів.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Вадим Любченко