fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
26-07-2021 / Новини Cтудреспубліки /  Луганськ

Луганщина в очікуванні Студреспубліки-2021

З 30 липня по 1 серпня 2021р. у м. Сєвєродонецьк (база відпочинку «Зелена Садиба» у Щедріщево) відбудеться масштабна молодіжна подія — Луганський обласний етап ХХІІІ Студреспубліки, тема: «Інакша Луганщина — для Нової України». Ми здатні подолати будь-які проблеми, знайти відповіді на будь-які запитання, але, звісно, за спільної, по-справжньому солідарної, роботи. Чекаємо на вас! Реєструйтеся!

Метою програми є сприяння зміцненню громадянського суспільства через розвиток у молоді культури громадської участі та демократичних цінностей. Детально, що саме цього року Луганська Студреспубліка* пропонує і як взяти участь, — дізнавайтеся в анонсі.

Для прогресу потрібні час та воля. Рушійна силою країни має бути її активна та прогресивна молодь. Саме у вас є надпотужна енергія та сміливі рішення. Тут, на Луганській Студреспубліці-2021, отримаєте знання та досвід, які необхідні для того, щоб вплинути на реальні зміни в регіоні, та зможете прокачати свої лідерські якості.

Завдяки участі у стратегічній (ОДГ-подібній грі) на тему «Інакша Луганщина — для Нової України», ви зможете змоделювати сценарії та моделі, які, з одного боку, прогнозують найближче майбутнє, а, з іншого, будуть корисні при втіленнні в реальному соціально-політичному процесі. Також ви матимете нагоду обрати студентську владу Луганщини-2020/21 — Студентського/у мера/ку та депутатів/ок Студентського магістрату.

У рамках мульти-фестивальної частини зможете спробувати свої вміння чи просто стати вболівальниками/цями таких суб-фестивалів, як конкурс краси особисті «Перша Леді Луганщини»«Містер Студреспубліки», «Кубок КВН», Настільні ігри, «Квест-фестиваль» і спортивно-журналістський проєкт «Республікада». Також на вас чекають зустрічі з цікавими гостями, тренінги тощо.

Для участі у Луганській Студреспубліці не забудьте пройти обов’язкову онлайн-реєстрацію на сайті Студреспубліки або за допомогою зручного Telegram-боту:

Долучайтеся! Станьте кращими, ніж вчора, станьте Інакшими!

Детальна інформація — у регіональної координаторки Луганської Студреспубліки-2021 Карини Аннюк, 068 303 17 23.

* Під час проведення активностей вимагається дотримання адекватних і повністю законних карантинних приписів

Генеральний партнер — Луганський обласний центр підтримки молодіжних ініціатив та соціальних досліджень. Літній цикл Студреспубліки-2021 проходить за оргпідтримки Міністерства освіти і науки України.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Луганської Студреспубліки