fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
04-08-2021 / Новини Cтудреспубліки /  Луганськ

Віримо в Інакшу Луганщину, працюємо!

Пройшов Луганський обласний етап ХХІІІ Міжнародної програми «Студентська республіка». Це були найбільш насичені три дні за останній рік для молоді регіону. Активні, цілеспрямовані учасники/ці шукали відповідь на запитання, яка ж вона «Інакша Луганщина для Нової України».

З 30 липня по 1 серпня 2021р. відбувалася важлива подія — Луганська Студреспубліка, взявши участь у якій, студент(к)и хотіли отримати нові враження та навички, але здобули значно більше. Чи вдалося комусь спробувати мислення на смак і що взагалі було на Луганщині — дізнаєтеся з пострелізу.

Цьогоріч Луганську Студреспубліку*, яка проходила у м. Сєвєродонецьк (БВ «Зелена Садиба» у Щедріщево) знову відвідали гості від влади, бізнесу, наукової сфери тощо. Олександр Стрюк, керівник Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації, та Євгенія Ратіхіна, заступниця начальника управління молоді та спорту Луганської ОДА — разом з учасниками/цями обговорювали потреби Сєвєродонецька і Луганщини в цілому, визначали шляхи їх реалізації. Звернули увагу на безпеку в місті та розвиток інфраструктури. Михайло Івонін, генеральний директор НДПІ «Водоочисні технології», та Жан Кисіль, директор ТОВ «Східна хімічна компанія», — спільно з республіканцями визначали роль ділових кіл і волонтерства у розвитку Луганщини. Василь Поклад, кандидат філософських наук, доцент, надав рекомендації ігровим групам щодо формування партії, розповів про технології перемоги на виборах.

 

 

 

 

У ході модельної гри на тему «Інакша Луганщина — для Нової України», яку готували регіональна координаторка Луганської Студреспубліки-2021, Студентська мер(к)а Луганщини-2020/2021 Карина Аннюк та наш екс-регіональний координатор, депутат Студентського магістрату Луганщини-2017/2018 Олексій Семенченко, було сформовано 2 партії, між якими велася запекла боротьба. Вони креативно підійшли до агітації та ретельно підготувалися до дебатів. Основними темами, що пронизували спічі представників/ць партій, були єдність і цілісність України, підвищення правосвідомості громадян, розвиток науки та культури.

Новим Студентським мером Луганщини обрали Сергія Жученка, студента Східноукраїнського національного університету ім. Володимира Даля, представника партії «Проєкт ініціативного волелюбного об’єднання». А депутат(к)ами Студентського магістрату стали:

  • Іван Кішкінов, Луганський державний університет внутрішніх справ ім. Едуарда Дідоренка;
  • Наталія Корольова, Луганський національний університет ім. Тараса Шевченка;
  • Анна Кунченко, Національний юридичний університет ім. Ярослава Мудрого;
  • Катерина Кунченко, Луганський державний університет внутрішніх справ ім. Едуарда Дідоренка;
  • Іван Мирошніченко, Східноукраїнський національний університет ім. Володимира Даля.

Тримати розум і тіло в тонусі допомогала мульти-фестивальна частина Студреспубліки. Було проведено конкурс краси особистості «Перша Леді»: нею стала Ліна Грозик, курсантка Луганського державного університету внутрішніх справ ім. Едуарда Дідоренка. Микита Горбатенко, студент Кремінського медичного фахового коледжу, переміг у суб-фестивалі «Містер Студреспубліки». Під час «Леся-фесту», республіканці/ки могли продекламувати свої твори, а у «Квест-фестивалі» розв’язували завданнячка по темі цього суб-фесту — «У пошуках Нового світу».

Квінтесенцією всіх наших напрацювань є світле, солідарне, комфортне майбутнє нашої країни — Інакшої України! Віримо в це, працюємо й далі над практичною реалізацією ідей, що «народилися» на Луганській Студреспубліці-2021.

І, звісно, до зустрічі на фіналі Студреспубліки, який відбудеться незабаром, до Дня незалежності України, на морі!

* Під час проведення події дотримувалися адекватних і повністю законних карантинних приписів

Генеральний партнер — Луганський обласний центр підтримки молодіжних ініціатив та соціальних досліджень. Літній цикл Студреспубліки-2021 проходить за оргпідтримки Міністерства освіти і науки України.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Луганської Студреспубліки