fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
05-08-2016 / Новини Cтудреспубліки /  Луганськ

Депутати Студентського магістрату взяли участь в обговоренні одного з напрямків модернізації Луганщини

1Під час проведення регіонального етапу «Студентської республіки» на Луганщині велику увагу учасники приділяли розвитку фізкультури та спорту в регіоні. Наступним кроком по реалізації запропонованих програм стала участь депутатів Студентського магістрату Луганщини в громадському обговоренні Програми створення відкритої, єдиної споруди, що представляє собою стадіон з комплексом спортивних майданчиків, розташованих в кварталі 49А м. Сєвєродонецьк. 

Триває інтенсивна підготовка Студентських мерів і депутатів Студентських магістратів України, а також інших майбутніх учасників фіналу Студреспубліки-2016 до цієї події, котру цілий рік чекає студентська й інтелектуально-творча спільнота України. Відбудеться все з 24 по 27 серпня на узбережжі Чорного моря, під Очаковом, але активні та завзяті активісти Студреспубліки Луганської області не пасуть задніх, а багато в чому і виходять уперед. Матеріал луганчан про їхній якісний змістовний захід у рамках бонуски — далі.

Для міста та регіону ініціатива про «молодіжний стадіон» важлива з наступних причин: потреба суспільства в здорових, гармонійно розвинених, соціально орієнтованих і адаптованих людях, без чого неможлива побудова високорозвиненого суспільства в цілому і розвиток Сєвєродонецькa зокрема; вимога громадськості щодо створення умов для масового заняття спортом, популяризація нових видів спорту; необхідність значного зростання кількості спортсменів, які можуть бути задіяні в спорті вищих досягнень; відсутність на території міста інших земельних ділянок, гармонійно пов’язаних із іншими спортивними об’єктами, їх інфраструктурою, зручне розташування.

2Отже, у заході 28 липня, що відбувся у приміщенні Сєвєродонецького агентства розвитку громади, взяли участь перший заступник Сєвєродонецького міського голови Аркадій Коростельов, заступник Сєвєродонецького міського голови Андрій Гавриленко, депутати міськради, представники громадських організацій «САМІ», ЦК «АЗОВ», «ОСЛИК», «Кризовий медіацентр», волонтери, представники бізнесу та спортсмени.

Центральним спікером заходу був Вадим Любченко – регіональний координатор «Студентської республіки» на Луганщині.

Начальник відділу молоді та спорту Сєвєродонецької міськради Юрій Кузьменко ознайомив присутніх із основними пунктами Програми. За його словами, Програма має за мету популяризувати здоровий спосіб життя, підвищити статус у суспільстві фізично розвиненої людини, створити умови для масового заняття спортом, розвитку спорту вищих досягнень, дитячо-юнацького спорту, створити умови для проведення змагань, занять спортом людей з обмеженими фізичними можливостями, а також відновлення історичного призначення кварталу 49А м. Сєвєродонецька.

3За планом, комплекс буде складатися з таких майданчиків: поле для міні-футболу (72х48 м), поле комбіноване для баскетболу та волейболу (28х19 м), два тенісних корти (36х19 м), хокейна коробка (60х30 м), вуличні тренажери на майданчику (22х14 м), гімнастичний комплекс турніків «воркаут» (22х14 м), бігова доріжка по периметру комплексу спортивних майданчиків, яма для стрибків у довжину, майданчик для катання на роликах, скейті, ролердром, столи для настільного тенісу, ігрові дитячі майданчики, майданчик для заняття фітнесом, фізкультурно-оздоровчий комплекс із басейном.

Учасники обговорення внесли свої пропозиції щодо доцільності встановлення тих чи інших майданчиків, організаційних питань і запропонували провести громадські слухання з приводу будівництва, в яких обов’язково депутати Студентського магістрату Луганщини візьмуть участь.

Таким чином, на Луганщині розпочинається модернізації області! Всі до роботи!
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Вадим Любченко