fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
05-07-2021 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Полтава

Інакша Полтавщина можлива?

Тут збуваються заповітні мрії!
Тут починається завтрашній день!

Чого тільки на Полтавщині вже не пробували!.. Дна немає, а жити все гірше. Історичний аналіз і весь наш республіканський досвід дуже чітко показують, що для прогресу та справедливості протипоказані копіювання чужих «успіхів» і ресентимент, мало прекраснодушного бажання, високих мрій, а тим паче мудрувань про цінності — потрібні трушні, важкі, максимальні надзусилля. З 30 липня по 1 серпня 2021р. на БВ «Сенегал» (с. Нижні Млини, Полтавський р-н) пройде Полтавський регіональний етап ХХІІІ Міжнародної програми «Студентська республіка», тема: «Інакша Полтавщина — для Нової України»Долучайтеся!

Як стати учасником/цею? Які знання, досвід та емоції ви отримаєте, взявши участь у «регіоналці»? А ще деталі ОДГ і суб-фестів, новини про головну подію літа — фінал ХХІІІ Студреспубліки на морі — в офіційному анонсі Полтавської Студреспубліки-2021*.

За підтримки Полтавської облдержадміністрації й облради та Виконавчого комітету Полтавської міськради пройде Полтавська Студреспубліка, де краща молодь й інтелектуал(к)и працюватимуть над темою: «Інакша Полтавщина — для Нової України».

За 23 роки Студреспубліка з 3-денного студентського демократичного навчального табору, який проходив раз на рік, виросла до потужного громадянського руху, що об’єднує молодь, більш досвідчених учасників/ць й інтелектуалів/ок і має на меті виховувати цілі покоління свідомих лідерів/ок для України як повністю суверенної держави, здатних вільно мислити й вести Україну до топ-20 найрозвинутіших країн у світі. Це майданчик відкритого діалогу, глибокої дискусії, випрацювання інавацій1 й інновацій, надзвичайно цікавих активностей.

ХХIII Міжнародна програма «Студентська республіка» — найбільша подія для українського студентства, а минулого року стала найбільшою чисто громадською подією за цілий рік взагалі, яка збирає максимальну кількість молодих лідерів/ок, прогресивних інтелектуалів/ок і думаючих громадян(ок) із усієї України та з-за кордону. Студреспубліки стартують по всій країні: долучайтеся і ви — беріть участь на Полтавщині.

 

 

Цьогорічна тема — підсумок напрацювань республіканців за 23 роки щоденної невтомної роботи і шаленої волі позитивних змін.

ЛЮДИ ДОВГОЇ ДОБРОЇ СОЛІДАРНОЇ ВОЛІ, запрошуємо вас до дивовижної, захоплюючої, унікальної подорожі за модернізаційним курсом2. Тема маршруту — «Інакша Полтавщина — для Нової України». Додайте і ви свої знання та вміння для історичних змін в регіоні, країні та світі! Початок шляху якраз дуже простий — проходьте обов’язкову онлайн-реєстрацію:

В основі Студреспубліки  проведення оргдіяльнісної гри, по закінченню якої проходитимуть вибори Студентського/ї мера/ки та депутатів/ок Студентського магістрату Полтавщини. Традиційно для вас — величезна кількість різноманітних суб-фестівконкурс краси особистості «Перша Леді»«Квест-фест»«Студентська Мафія»«Нічна туса»Фестиваль аматорського відеоФото-конкурс «Спалах емоцій»«Денна туса»«Містер Студреспубліки»«Кубок КВН»«Леся-фест» і багато інших яскравих активностей. 

У рамках ОДГ в унікальному дискусійно-змагальному форматі ви безпосередньо зможете запропонувати власну позицію, як зробити так, аби ви, всі ми, Студреспубліка на Полтавщині оформилися у ті суб’єкти, які зможуть модернізувати й інновативувати ваш регіон. Допоможуть у цьому найкращі експерт(к)и, які проводитимуть факультативи — лекції, майстер-класи тощо.

Модернізованій Україні бути! А ми забезпечимо достойне місце в ній і для Полтавщини, бо живемо та працюємо заради цього! До зустрічі на XXIII Полтавській Студреспубліці-2021!

  

Студреспубліка надає однакові можливості всім — беріть і використовуйте їх у спільноті таких самих яскравих, розумних, творчих, відповідальних і працьовитих людей.

Щоб вирватися з прірви, необхідні історичний масштаб, грандіозні ідеї, надпотужня енергія, суперкреативні та сміливі рішення, дуже високий рівень злагодженості та мобілізації, взаємної довіри та здатності до мислення. Саме таке «прокачують» республіканські активності. І це — захопливий, драйвовий шлях.

Приймаймо виклик!

Тож найактивніша молодь регіону вже активно проходить онлайн-реєстрацію на Полтавську Студреспубліку — не втрачайте час і ви, реєструйтеся! Це можна зробити безпосередньо на сайті Студреспубліки або за допомогою Telegram-боту:

¹ Інавації — як правило, несподіване відкриття Інакшого. Це не технологія, вона є завжди невчасною і недоречною. Треба розуміти, що не все нове — Інакше, але все Інакше — нове, яке породжує цілий ряд наступних інавацій. Для появи інавацій необхідна солідаризація без домінації, тобто деліберативний процес.

² Модернізаційний курс полягає у відновленні нормального, людського життя, встановленні широких свобод і втіленні безлічі прогресивних інновацій та інавацій.

Правила участі
Умови участі

За довідками звертатися — Єлизавета Легута, 099 764 27 74, sr_poltava@ukr.net

* Під час проведення активностей вимагається дотримання адекватних і повністю законних карантинних приписів

     

ОрганізаториПолтавський обласний осередок ВМГО «Студентська республіка».
Літній цикл Студреспубліки-2021 відбувається за оргпідтримки Міністерства освіти і науки України

Партнери: управління у справах сім’ї, молоді та спорту Полтавської облдержадміністрації, департамент культури, молоді та сім’ї Полтавської міськради.
Інформаційні партнери: телеканал «Центральний».
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Полтавської Студреспубліки