fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
21-09-2021 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

«Перша Леді» — коли красива особистість

«Перша Леді» — це не просто почесний титул, це спосіб життя, бо необхідно відповідати високим вимогам краси особистості, що обов’язково включають інтелект й активну громадянську позицію. А найкрасивішою студенткою України, яка виборола корону «Першої Леді Студреспубліки-2021/2022», стала буковинка Надія Савчак [+ відео].

Синергія громадянської відповідальності, розуму та краси — це про фінал ХХІІІ Студреспубліки на березі Чорного моря, у Лазурному, що мав тему «Інакша Україна — для Нового світу», в рамках церемонії урочистого закриття якого і відбувся конкурс. Хто якого титулу удостоївся, якими були соцпроєкти учасниць й інші подробиці — в статті.

«Перша Леді»* — єдиний в Україні загальнонаціональний конкурс краси особистості. Вже 16-й раз відбулася півфінальна частина конкурсу за участі дівчат, які є володарками регіональних титулів «Перша Леді» або були спеціальним чином відібрані. Основною метою конкурсу є не лише визначення найгарнішої студентки країни, а й поштовх, сприяння переможниці в професійному й особистісному розвиткові. Важливо — конкурсантки повинні бути і естетично красивими, і розумними і соціально-активними. Саме тому це не просто конкурс краси — а краси особистості.

 

Підготовка, як завжди, розпочалась ще з проведення регіональних етапів, кожна красуня готувала соціальний проєкт, який вона або вже втілила в життя, або розпочинає роботу над ним. Під час фіналу Студреспубліки (21‒24 серпня 2021р.) учасниці кожного дня вчили дефіле, займалися хореографією, самовіддано репетирували виходи та відзнялися у пляжній фотосесії.

За день до, власне, конкурсу відбулося pre-party, під час якої конкурсантки захищали cвої соціальні проєкти та дарували журі подарунки, які розкривають особливості регіону, котрий вони представляють. Соцпроєкти були присвячені захисту української культурної спадщини і піклуванню про безпритульних тварин, проблемам багатодітних сімей і профорієнтації молоді, допомозі діткам у дитячих будинках і навіть створенню медичного центру.

 

Додатково конкурсантки мали можливість взяти участь у насиченій мульти-фестивальній частині, дискутувати з учасниками/цями й експерт(к)ами фіналу Студреспубліки щодо можливостей і шляхів модернізації, прогресу, інноватування України та світу — в рамках факультативів і подій оргдіяльнісної гри.

Під час самого конкурсу учасниці розкрили свій потенціал на повну, подарувавши справжнє видовище. Учасниці дефілювали у колекційних республіканських футболках, далі — був вихід у грайливих національних костюмах, і купальниках, а на завершення показали витончені образи у вечірніх сукнях.

До складу журі входили:

За підсумками інтернет-голосування «Першою Леді Інтернет» стала студентка Національного університету «Чернігівська політехніка» Анна Арутюнова. Титул «Друга віце-Леді Студреспубліки» отримала тернопільська студентка, представниця Західноукраїнського національного університету Христина Дурняк. Найнесамовитіше публіка підтримувала двох полтавчанок — студентку Полтавського державного аграрного університету Марію Бовкун і студентку Полтавського державного медичного університету Яну Ющенко, тож було прийняте рішення розділити між ними перемогу в номінації «Перша Леді глядацьких симпатій». Звання «Перша віце-Леді Студреспубліки» дісталося студентці столичного Національного університету біоресурсів і природокористування Ангеліні Киричук.

А переможну корону та стрічку «Перша Леді Студреспубліки-2021/2022» отримала студентка Чернівецького національного університету ім. Ю.Федьковича Надія Савчак.

Вітаємо головну переможницю і всіх інших володарок титулів конкурсу! Бажаємо завжди рухатися вперед, продовжувати займатися активною громадянською діяльністю, боротися за права жінок, прославляти свій регіон і своєю працею несити позитивні зміни для всієї України. До зустрічі на суперфіналі «Першої Леді України» і, звісно, на фіналі ХХIV Студреспубліки-2022!

 

Висловлюємо щиру подяку за підготовку та проведення конкурсу голові оргкомітету, лідеру республіканців Павлу Вікнянському, співзасновнику «Першої Леді» Володимиру Заверусі, менеджерці та хореографці-постановниці конкурсу Крістіні Саріон, фотографині Юлії Сокол і всім-всім, хто допомагав.  

* Під час проведення активностей вимагалося дотримання адекватних і повністю законних карантинних приписів

Пляжна фотосесія-2021
Соцпроєкти учасниць

Аналітика гри-2021
Фотогалерея

*  *  *

ОрганізаториВМГО «Студентська республіка»
ПартнериМіністерство освіти і науки України, Херсонська облдержадміністрація, Скадовська райдержадміністрація, K&K Group, компанія JYSK, ПрАТ «Гравітон», видавництво «Саміт-книга», косметична компанія «БІОКОН», компанія NavigatorEstravaganza, НДЛМ
Інформаційні партнери: телеканал OTV, Стильне радіо «Перець ФМ», Telegram-канал «Можливості», SendPulseKoine.Community
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Крістіна Саріон