fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
29-09-2021 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

«Перша Леді»: неповторні миті пляжної фотосесії

Фінал Студреспубліки є кульмінацією наймасштабнішої громадянської програми України, на яку збирається активна нонконформістська молодь і провідні інтелектуал(к)и. Унікальний простір розвитку був присвячений темі «Інакша Україна — для Нового світу» і складався з оргдіяльнісної гри, а також понад 20 суб-фестів. Особлива ж перлина — це конкурс краси особистості «Перша Леді». Публікуємо світлини традиційної пляжної фотосесії учасниць.

«Перша Леді»* — відома тим, що враховує не лише естетичну складову конкурсанток, які представляють різні регіони та виші України, але й інтелектуальну, активістську, творчу. Невід’ємна частина конкурсу — пляжна фотосесія. Найкращі миттєвості «пляжки» — для вас.

Щорічно учасниці загальнонаціонального конкурсу краси особистості «Перша Леді» отримують чудове професійне пляжне портфоліо. Цього року з конкурсантками знову працювала справжня майстриня — креативна фотографка зі Львівщини Юлія Сокол, яка кожний кадр зробила дуже особливим, таким, який глибоко розкривав ефектність і неповторність дівчат.

Найкращі світлини традиційної пляжної фотосесії конкурсу «Перша Леді» — тут 

Нагадаємо, що 23 серпня під час шоу закриття фіналу ХХIII Студреспубліки-2021 (проходив 21–24 серпня 2021р. у Лазурному, на узбережжі Чорного моря, на тему «Інакша Україна — для Нового світу») та нагородження переможців/ниць відбувся конкурс краси особистості «Перша Леді», який містив видовищні, фахово поставлені дефіле; в переддень конкурсу дівчата презентували одну з основних «фішок» конкурсу — власні соціальні проєкти.

Наші «Перші Леді» — талановиті, активні та старанні, вміють поєднувати красу, розум та прогресивну громадянську позицію. Студреспубліка — чи не єдина громадська організація (рух) в Україні, яка навчилася бачити гідність у всіх без виключення людях і допомагати розкривати найкращі чесноти. Головне ж, що республіканці спонукають до мислення, докладаючи надзусиль, творять Інакшу Україну — працюють над її інноватуванням, прогресуванням, модернізацією, прокачують у людей довгої доброї волі відповідні здібності та навички.

Пляжна фотосесія-2021 
Аналітика гри-2021 

* Під час проведення активностей вимагалося дотримання адекватних і повністю законних карантинних приписів
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки