fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
07-08-2021 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

Найкрасивіші, найактивніші та найхаризматичніші — всі на Студреспубліку! (оновлено)

Яка функція краси? Так, естетичне — ціннісне само по собі, проте надзвичайно важливими є і соціальні завдання, яким краса покликана служити. Студреспубліка розробляє концепти модернізації, суб’єктності та прогресу України, конструює Інакшу Україну і докладає зусиль до підготовки людей під ці надскладні завдання ось уже 23 роки поспіль. Уперед! Можливо саме ви — майбутня переможниця конкурсу краси особистості «Перша Леді» чи переможець «Містера Студреспубліки» під час фіналу Студреспубліки-2021. До речі, найдостойнішу ви можете підтримати просто зараз, проголосувавши за неї, і зробити її «Першою Леді Інтернет» [+ відео, голосувалка].

21–24 серпня 2021р. на самому березі Чорного моря, у Лазурному, відбудеться фінал XXIII Студреспубліки. Запрошуємо! «Інакша Україна — для Нового світу» — це тема Студреспубліки-2021* і, зокрема, всіх-всіх активностей, суб-фестів у її рамках. Читайте далі, як узяти участь у «Першій Леді» та «Містері».

Також голосуйте на спеціальній сторінці сайту Студреспубліки за найкращу «Першу Леді» — і ви серйозно збільшите її шанси на перемогу.

«Перша Леді»

 

 

 

 

 

Поєднання краси та розуму, різноманітних талантів і соціально активної позиції — це те, що описує учасниць загальноукраїнського конкурсу краси особистості «Перша Леді», який відбудеться під час фіналу Студреспубліки-2021.

«Перша Леді» — єдиний в Україні загальнонаціональний конкурс краси особистості. Для того, щоб взяти участь, треба бути розумною, соціально відповідальною, брати активну участь у громадсько-політичному житті, відстоювати ґендерну рівність і права жінок, відповідати стандартним вимогам для учасниць конкурсу краси тощо.

Дівчата дефілюватимуть на головній сцені Студреспубліки, змагатимуться в різних конкурсах, а найголовніше — представлятимуть свої соціальні проєкти.

Щоб участь у Студреспубліці була максимально ефективною, змістовно готуйтеся до Гри! А поки, до 23 серпня, можна проголосувати за, на Вашу думку, найдостойнішу «Першу Леді Інтернет Студреспубліки». Отже, голосуймо прямо зараз!

Традиційно фотографії конкурсанток можна переглянути на сайті Студреспубліки.

Під час півфіналу конкурсу, 23 серпня 2021р., голосування буде припинено та зафіксовано його результати, які матимуть силу половини слова журі.

Хочете взять участь у конкурсі краси «Перша Леді» та/чи приїхати на фінал Студреспубліки, то для вас обов’язкова онлайн-реєстрація — або безпосередньо на сайті Студреспубліки, або за допомогою Telegram-боту:

«Містер Студреспубліки»

Модернізація України, а тим паче надзусилля для творення Інакшої України потребують ентузіазму мільйонів і водночас нових Героїв, нових Ідеалів, нових прикладів для наслідування! Ми маємо повну впевненість, що саме тут слід таких шукати — на фіналі XXIII Студреспубліки. І, звісно, серед насиченої мисленнєвої та творчої праці достойне місце займає суб-фестиваль «Містер Студреспубліки».

«Містери» будуть змагатись в інтелектуальному конкурсі, представляти свої таланти і вражатимуть своєю харизмою на запальному дефіле.

Якщо ти впевнений в собі і готовий бути корисним суспільству — ми чекаємо на тебе!

Хочете долучитися, то для вас обов’язкова онлайн-реєстрація — або безпосередньо на сайті Студреспубліки, або за допомогою Telegram-боту:

* Під час проведення активностей вимагається дотримання адекватних і повністю законних карантинних приписів

Про всі деталі та як узяти участь — розкаже менеджерка конкурсу краси особистості «Перша Леді Студреспубліки», кураторка суб-фестивалю «Містер Студреспубліки» Крістіна Саріон, 099 663 86 76.

Голосуй за кращих «Перших Леді» тут

Як відбувався півфінал конкурсу краси особистості «Перша Леді України-2020»
Як проходив «Містер Студреспубліки» на фіналі Студреспубліки-2020
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Крістіна Саріон