fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
08-04-2021 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

«Перша Леді»: в пошуках формули краси

Чим особливий конкурс краси особистості «Перша Леді»? Зокрема і тим, що враховує не лише естетичну складову учасниць із різних регіонів і вишів України, але й інтелектуальну, активістську, творчу. Найкрасивішою студенткою України, яка виборола корону «Першої Леді Студреспубліки-2020/2021», стала полтавчанка Ілона Влох.

Синергія громадянської відповідальності, розуму та краси — це про фінал ХХІІ Студреспубліки на березі Чорного моря, у Скадовську, на тему «Надзусилля для прогресу та справедливості», в рамках церемонії урочистого закриття якого і відбувся конкурс*. Коли дуже багато працюєш, то обов’язково досягаєш мети: минулого року ти — «Перша Леді глядацьких симпатій», а цього — володарка головної стрічки. Заповітні мрії збуваються на Студреспубліці! Подробиці — в статті.

«Перша Леді» — єдиний в Україні загальнонаціональний конкурс краси особистості. Вже 15-й раз відбулася півфінальна частина конкурсу за участі дівчат, які є володарками регіональних титулів «Перша Леді» або були спеціальним чином відібрані. Основною метою конкурсу є не лише визначення найгарнішої студентки країни, а й поштовх, сприяння переможниці в професійному й особистісному розвиткові. Важливо — дівчата повинні бути не лише естетично красивими, але й розумними та соціально-активними. Саме тому, це не просто конкурс краси, а краси особистості.

Підготовка, як завжди, розпочалась ще з проведення регіональних етапів, кожна красуня готувала соціальний проєкт, який вона представлятиме. Під час фіналу Студреспубліки (22‒25 серпня 2020р.) учасниці кожного дня вчили дефіле, займалися хореографією — самовіддано репетирували на височезних підборах під палаючим сонцем — та відзнялися у пляжній фотосесії.

За день до, власне, конкурсу, відбулося pre-party, під час якої дівчата презентували свої соціальні проєкти та дарували журі подарунки, які розкривають особливості регіону, котрий вони представляють. Соціальні проєкти стосувалися виступів вокально-естрадного колективу для військових пенсіонерів і дитбудинків, танцювальних занять із дітками, правової просвіти, боротьби з аб’юзом.

Додатково конкурсантки мали можливість взяти участь у насиченій мульти-фестивальній частині, дискутувати з учасниками/цями й експерт(к)ами фіналу Студреспубліки на тему прогресу та ролі нового покоління у справі модернізації України в рамках факультативів і подій оргдіяльнісної гри.

Під час самого конкурсу учасниці розкрили свій потенціал на повну, подарувавши справжнє видовище. Учасниці дефілювали у бомбезних республіканських футболках, далі — був вихід у купальниках і яскравих парео, а на завершення показали витончені образи у вечірніх сукнях.

До складу журі входили:

Переможну корону та стрічку «Перша Леді Студреспубліки-2020/2021» отримала 19-річна студентка Полтавської державної аграрної академії Ілона Влох.

Вітаємо переможницю і кожну учасницю конкурсу! Бажаємо ніколи не здаватися, за будь-яких обставин йти вперед з гордо піднятою головою, продовжувати займатися активною громадянською діяльністю, боротися за права жінок, невпинно розвивати себе у різних сферах і прославляти свій регіон та Україну. До зустрічі на суперфіналі «Першої Леді України» і, звісно, на фіналі ХХІІІ Студреспубліки-2021.

Висловлюємо щиру подяку за підготовку та проведення конкурсу голові оргкомітету, лідеру республіканців Павлу Вікнянському, співзасновнику ТМ «Перша Леді» Володимиру Заверусі, менеджерці та хореографці-постановниці конкурсу Христині Саріон, фотографу Максиму Тарківському.

* Під час проведення активностей вимагалося дотримання адекватних і повністю законних карантинних приписів

Пляжна фотосесія-2020

Аналітика гри-2020 
Фотогалерея 

*  *  *

ОрганізаториВМГО «Студентська республіка»
Партнери: Херсонська облдержадміністрація, Міністерство освіти і науки України, компанія JYSK, ПрАТ «Гравітон», видавництво «Саміт-книга», косметична компанія «БІОКОН», компанія Navigator, НДЛМ.
Інформаційні партнериTelegram-канал «Можливості», Koine.Community.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки