fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
13-09-2019 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

Тільки красиві, розумні та незламні достойні звання «Першої Леді»

Сьогодні бути просто красивою вже недостатньо (та і що воно таке — «краса»). Аби добитися чогось більшого в житті, окрім луку в Instagram, потрібно бути розумною, соціально відповідальною, брати активну участь у громадсько-політичному житті. Так, це про всіх учасниць конкурсу краси особистості «Перша Леді». Закономірно, що журі прийняло рішення корону та стрічку переможниці розділити між тернополянкою Ерікою Гевко та херсонкою Анастасією Ширяєвою [+ відео].

Конкурс був непростим, за перемогу довелося докласти добрячих зусиль, але в тому й ціна перемоги. Дівчата несли велику відповідальність, адже кожна представляла не лише себе, а ще й свій регіон і виш на конкурсі краси особистості, який проходив під час церемонії закриття фіналу ХХI Студреспубліки (23–26 серпня 2019р., тема фіналу: «Суб’єкт модернізації — відповідальність Покоління»). Подробиці — в статті.

«Перша Леді» — єдиний в Україні загальнонаціональний конкурс краси особистості. Вже 14-й раз відбулася півфінальна частина конкурсу за участі дівчат, які є володарками регіональних титулів «Перша Леді» або були спеціальним чином відібрані. Основною метою конкурсу є не лише визначення найгарнішої студентки країни, а й сприяння переможниці в професійному й особистісному розвитку. Важливо — дівчата повинні бути не лише естетично красивими, але й розумними та соціально-активними. Саме тому, це не просто конкурс краси, а краси особистості.


Підготовка до конкурсу тривала ще з проведення регіональних етапів і декілька днів вже безпосередньо напередодні півфіналу, була дуже насиченою та цікавою. Учасниці відвідували багато занять із хореографії, вчили дефіле, мали змогу відзнятися в креативній пляжній фотосесії та дружньо спілкуватися. Кожна конкурсантка розкрила свій потенціал на повну.

За день до, власне, конкурсу відбулося pre-party, де учасниці демонструвала свої таланти: танцювали, декламували вірші, співали пісень, представляли свої мистецькі роботи тощо. Також красуні показували свої кулінарні таланти, а ще дарували журі подарунки, які розкривають особливості регіону, який вони представляють. Свою активну громадянську позицію конкурсантки доводили через презентацію соціальних проектів, які вже втілені в життя або перебувають на завершальній стадії.

Додатково конкурсантки мали можливість взяти участь у насиченій мульти-фестивальній частині, дискутувати з учасниками/цями й експерт(к)ами фіналу Студреспубліки на тему модернізації і ролі нового покоління під час факультативів і подій Гри, відвідати з екскурсією райський о. Джарилгач.

 

 

 

 

Під час самого конкурсу учасниці показали свою висококваліфіковану підготовку, жагу до перемоги та подарували шалене видовищне й феєричне шоу. Дівчата мали 4 дефіле. Спочатку вони вийшли у крутих республіканських футболках, під час другого дефіле — з’явилися в яскравих спідницях і топах, наступним був вихід у купальниках, а завершувався цей букет краси та грації дефіле у вечірніх сукнях.

До складу журі входили:

  • Павло Вікнянський — лідер республіканців України, співзасновник ТМ «Перша Леді», співголова журі;
  • Володимир Заверуха — співзасновник ТМ «Перша Леді», співголова журі;
  • Олексій Бурбак — громадський діяч, підприємець, друг Студреспубліки;
  • Єля Дорофієвська — письменник, прес-секретар Національної спілки письменників України;
  • Олексій Фролов — депутат Скадовської міської ради.

За підсумками інтернет-голосування «Першою Леді Інтернет» стала Юлія Товстенко, студентка Медичного коледжу Української медичної стоматологічної академії. Публіка шаленіла і неймовірно гаряче зустрічала Ілону Влох, якій присудили звання «Перша Леді глядацьких симпатій». А переможну корону та стрічку «Перша Леді Студреспубліки-2019/2020» у складній боротьбі розділили між собою дві красуні: 18-річна студентка Тернопільського національного економічного університету Еріка Гевко та 19-річна студентка Херсонського державного університету Анастасія Ширяєва.

 

 

 

 

 

 

Вітаємо переможниць і кожну учасницю конкурсу. Бажаємо підкоряти нові вершини, продовжувати займатися активною громадянською діяльністю, боротися за права жінок, постійно розвивати себе у різних сферах і прославляти свій регіон і Україну. Попереду ще суперфінал «Першої Леді України», зустрінемося!

Висловлюємо щиру подяку за підготовку та проведення конкурсу голові оргкомітету, лідеру республіканців Павлу Вікнянському, співзасновнику ТМ «Перша Леді» Володимиру Заверусі, менеджерці і хореографці-постановниці конкурсу Дар’ї Коршуновій, фотографці Юлії Сокол, візажистці Ксенії Фроловій.

Прекрасні подарунки дівчатам люб’язно надали санаторій «Скадовськ», косметична компанія «БІОКОН» і компанія JYSK.

Пляжна фотосесія-2019

Аналітика гри-2019 
Фотогалерея 

*  *  *

ОрганізаториВМГО «Студентська республіка» за оргпідтримки Міністерства освіти і науки України, підтримки Міністерства молоді та спорту України.
Партнери: Херсонська облдержадміністрація, Скадовська райдержадміністрація, компанія JYSK, ПрАТ «Гравітон», косметична компанія «БІОКОН», видавництво «Саміт-книга», компанія Impression, НДЛМ, Ксенія Фролова, санаторій «Скадовськ».
Інформаційні партнери: телеканал OTV, Стильне радіо «Перець ФМ», Telegram-канал «Можливості».
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки