fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
16-08-2019 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

«Перша Леді Інтернет»: визначаймося!

Дівчата, які поєднують красу, розум, різноманітні таланти й соціально активну позицію — це все про учасниць загальнонаціонального конкурсу краси особистості «Перша Леді», який відбудеться під час фіналу Студреспубліки-2019. Саму достойну, на вашу думку, ви можете підтримати просто зараз, проголосувавши за неї, і зробити її «Першою Леді Інтернет». Робіть свій вибір! [+ голосувалка]

23-26 серпня 2019р. — це час краси та чарівних посмішок. «Перша Леді» — це конкурс, де кожен є не просто глядачем/кою, а й безпосереднім учасником/цею. Адже ваші онлайн-голоси за своїх улюбленець будуть складати половину голосів журі при підбитті кінцевих підсумків та обранні «Першої Леді». Проголосуйте на спеціальній сторінці сайту Студреспубліки за найкращу — і ви серйозно збільшите її шанси на перемогу.

Активно триває підготовка до півфіналу загальнонаціонального конкурсу краси особистості «Перша Леді-2019», який проходитиме у рамках фіналу ХХІ Студреспубліки-2019. Для участі у конкурсі краси особистості дівчата повинні отримати перемогу в своєму регіоні або бути відібраною організаторами, мати хороші показники у навчанні, бути соціально активними, мати відповідальну громадянську позицію, продемонструвати свої таланти, показати кулінарні здібності, а головне — захистити власний соціальний проект. Хочете побачити тих дівчат, які вміють вдало поєднувати всі вище перераховані пункти — негайно проходьте онлайн-реєстрацію та приїжджайте на фінал ХХI Студреспубліки в Лазурне, на узбережжя Чорного моря.

А поки ви пакуєте рюкзаки та валізи, готуєтеся до Гри і налаштовуєте себе на відповідальну роботу, поєднану з чудовим дозвіллям під час фіналу Студреспубліки, вже можете вплинути на перемогу когось із учасниць «Першої Леді». Ми з вами маємо унікальну можливість лише одним кліком обрати «Першу Леді Інтернет Студреспубліки». Отже, голосуймо прямо зараз!

Традиційно фотографії конкурсанток можна переглянути на сайті Студреспубліки.

Під час півфіналу конкурсу, 25 серпня 2019р., голосування буде припинено та зафіксовано його результати, які матимуть силу половини слова журі.

До зустрічі на Події Покоління – фіналі ХХІ Студреспубліки-2019, аби продуктивно попрацювати над темою: «Суб’єкт модернізації – відповідальність Покоління», повболівати за учасниць «Першої Леді». Ну і, звісно, взяти участь у 20 драйвових і неймовірно цікавих суб-фестивалях, які триватимуть нон-стоп.

Голосуй за кращих тут

Як відбувався півфінал конкурсу «Перша Леді-2018»
Як відбувався суперфінал конкурсу «Перша Леді»
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки