fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
24-09-2018 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

Розумні та красиві — так і має бути!

Розумні, соціально відповідальні, активні та при цьому ще й красиві — коли бачиш таке поєднання, як правило, приємно дивуєшся. Але гармонійно розвинута особистість — це норма. І республіканці вже давно знають, що лише при злитті всіх цих якостей студентки можуть стати учасницями загальнонаціонального конкурсу краси особистості «Перша Леді». Цьогоріч перемогу на півфіналі конкурсу виборола вінничанка, студентка-медичка Катерина Тимощук [+ відео].

Аби здобути перемогу — треба за неї серйозно поборотися. Учасниці «Першої Леді» докладають величезну кількість зусиль, аби достойно представити себе, свій виш і регіон і поборотися за корону переможниці конкурсу. Читайте!

Конкурс краси особистості «Перша Леді» — єдиний загальнонаціональний конкурс, який має реальну соціальну складову, ставить високу планку вимог щодо громадянської активності, інтелекту, внутрішньої краси та талановитості учасниць.

Чудовим фінальним шоу конкурсу краси особистості «Перша Леді» можна було насолодитися вповні з 26 на 27 серпня 2018р. у ніч закриття фіналу ХХ ювілейної Студреспубліки-2018 на Чорноморській косі, що під Очаковом (на тему «Як досягти прогресу і миру в Україні та на планеті»).

Кожна учасниця повинна відповідати непростим критеріям: бути активною громадянкою, мати гарні успіхи у навчанні, бути талановитою й, окрім естетичної краси, мати ще й внутрішнє багатство. Підготовка до конкурсу займає досить тривалий час. Спочатку дівчата беруть участь у регіональних етапах, далі триває кропітка підготовка до фіналу конкурсу і вже на місці проведення фіналу Студреспубліки — репетиції за репетиціями.

 

 

 

 

Цього року 8 чарівних учасниць на pre-party захищали перед журі, організатор(к)ами й експерт(к)ами власні соціальні проекти. Після відеопрезентацій соціальних проектів, учасниці пригощали присутніх своїми кулінарними витворами та дарували журі оригінальні сувеніри, які характеризують регіон, який вони представляли.

Додатково конкурсантки мали можливість відвідати аквапарк, взяти участь у насиченій мульти-фестивальній частині, дискутувати з учасниками/цями фіналу Студреспубліки на тему миру та прогресу під час факультативів, а також знятись у ексклюзивній пляжній фотосесії.

На сцені красуні продемонстрували 4 дефіле. Спочатку вони вийшли у стильних джинсових шортах і крутих республіканських футболках, під час другого дефіле — з’явилися у яскравих коктейльних сукнях, наступним був вихід у купальниках, а завершувався цей букет краси, грації та чудово поставлених дефіле виходом у вечірніх сукнях.

До складу журі входили:

  • Павло Вікнянський — лідер республіканців України, співзасновник ТМ «Перша Леді», співголова журі;
  • Володимир Заверуха — співзасновник ТМ «Перша Леді», співголова журі;
  • Павло Краснобріжий — Студентський президент України-2006/2007;
  • Олег Мінгальов — художник, письменник, наративіст-авангардист;
  • Міндія Сікхарулідзе (Грузія) — начальник відділу молоді Департаменту молоді та спорту Автономної Республіки Аджарія.

 

 

 

 

 

За підсумками інтернет-голосування «Першою Леді Інтернет» стала Вікторія Санцевич, студентка Вінницького національного аграрного університету. Переможну корону та стрічку «Перша Леді Студреспубліки-2018/2019» виборола 20-річна студентка Вінницького національного медичного університету ім. М.І.Пирогова Катерина Тимощук.

 

 

 

 

 

 

 

Обидві переможні номінації цього року здобули вінничанки — вболівальники/ці просто шаленіли у кричалці «Вінниця, Вінниця, Вінниця, красавіца». Ми також щиро вітаємо переможниць, бажаємо їм продовжувати розвивати себе, як у професійній, так і в громадянській сферах, славити себе, рідний регіон та Україну. До зустрічі на суперфіналі «Першої Леді України»!

Висловлюємо щиру подяку за підготовку та проведення конкурсу голові оргкомітету, Національному лідеру Студреспубліки Павлу Вікнянському, співзасновнику ТМ «Перша Леді» Володимиру Заверусі, менеджерці конкурсу Наталії Тятій, хореографці-постановниці Крістіні Ніколаєвій, фотографу Віталію Дьомі.

Прекрасні подарунки дівчатам люб’язно надали дизайнерка Наталія Город, косметична компанія «БІОКОН» і компанія JYSK.

Пляжна фотосесія-2018
Аналітика гри-2018 

*  *  *

ОрганізаториВМГО «Студентська республіка» за оргпідтримки Міністерства освіти і науки України, підтримки Міністерства молоді та спорту України.
Партнери: Очаківська райдержадміністрація, компанія Impression, компанія JYSK, ПрАТ «Гравітон», консалтінгова компанія K&K Group, компанія MacCoffe, косметична компанія «БІОКОН», видавництво «Саміт-книга», ГО «Соціальна справедливість «Совість», туристичний проект «Копілка приємних емоцій», компанія MilaVitsa, дизайнерка Наталія Город, квест-кімната ExitGame, компанія «Бельвіль», НДЛМ.
Інформаційні партнери: телеканал OTV, Стильне радіо «Перець ФМ», ресурсний центр «ГУРТ».
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки