fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
18-08-2018 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

«Перша Леді Інтернет» — обираймо!

Настав час краси та чарівних посмішок. Найбільш талановиті, розумні та соціально відповідальні дівчата України — це учасниці загальнонаціонального конкурсу краси особистості «Перша Леді». Прямо зараз у вас є можливість проголосувати за ту, яка найбільше припала до душі, і зробити її «Першою Леді Інтернет» [+ голосувалка].

«Перша Леді» — це конкурс, де кожен є не просто глядачем/кою, а й безпосереднім учасником/цею. Адже ваші онлайн-голоси за своїх улюбленець будуть складати половину голосів журі при підбитті кінцевих підсумків та обранні «Першої Леді». Проголосуйте на спеціальній сторінці сайту Студреспубліки за найкращу — і ви серйозно збільшите її шанси на перемогу.

Активно триває підготовка до півфіналу загальнонаціонального конкурсу краси особистості «Перша Леді-2018», який проходитиме у рамках фіналу ХХ ювілейної Студреспубліки-2018. Для участі у конкурсі краси особистості дівчата повинні отримати перемогу в своєму регіоні або відібраною місцевою Студреспублікою, мати хороші показники у навчанні, бути соціально активними, мати відповідальну громадянську позицію, продемонструвати свої таланти, показати кулінарні здібності, а головне — захистити власний соціальний проект. Хочете побачити тих дівчат, які вміють вдало поєднувати всі вище перераховані пункти — негайно проходьте онлайн-реєстрацію та приїжджайте на фінал ХХ ювілейної Студреспубліки на узбережжя Чорного моря, під Очаків:

А поки ви пакуєте рюкзаки та валізи, готуєтеся до Гри і налаштовуєте себе на відповідальну роботу, поєднану з чудовим дозвіллям під час ювілейного фіналу, не забудьте зайти на сайт і проголосувати за учасницю «Першої Леді», яка найбільше Вам припала до душі. Дівчата змагаються за перемогу в номінації «Перша Леді Інтернет Студреспубліки» і, можливо, саме Ваш голос і допоможе перемогти. Голосуймо прямо зараз!

Традиційно фотографії конкурсанток можна переглянути на сайті Студреспубліки.

Під час півфіналу конкурсу, 26 серпня 2018р., голосування буде припинено та зафіксовано його результати, які матимуть силу половини слова журі.

До зустрічі на Події Покоління – фіналі ХХ Студреспубліки-2018, аби продуктивно попрацювати над глибокою цьогорічною темою: «Як досягти прогресу і миру в Україні та на планеті». Ну і, звісно, змістовно відпочити та взяти участь у 20-ти найрізноманітніших суб-фестивалях, котрі триматимуть нон-стоп.

ХХ років для України – Покоління Республіки

Голосуй за кращих тут
Як відбувався півфінал конкурсу «Перша Леді-2017» 
Як відбувався суперфінал конкурсу «Перша Леді»
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки