fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
18-08-2020 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

Краса особистості врятує світ і Україну!

Коли прагнеш до дійсно прекрасного — це завжди обмеження і зусилля. А гармонія мислення, творчості та соціальності потребує справжніх надзусиль. Прогрес — це прекрасно, а справедливість — то необхідність. Уперед! Можливо саме ти майбутня переможниця конкурсу краси особистості «Перша Леді Студреспубліки» чи переможець «Містера Студреспубліки» під час фіналу Студреспубліки-2020 [+ відео].

22–25 серпня 2020р. на самому березі Чорного моря, у Скадовську, відбудеться фінал XXII Студреспубліки. Запрошуємо! «Надзусилля для прогресу та справедливості» — це тема Студреспубліки-2020 і, зокрема, всіх-всіх активностей, суб-фестів у її рамках. Читайте, як взяти участь у «Першій Леді» та «Містері» — далі.

«Перша Леді»

Дівчата, які поєднують красу, розум, різноманітні таланти й соціально активну позицію — це все про учасниць загальнонаціонального конкурсу краси особистості «Перша Леді Студреспубліки», який відбудеться під час фіналу Студреспубліки-2020.

«Перша Леді» — єдиний в Україні загальнонаціональний конкурс краси особистості. Для того, щоб взяти участь, треба бути розумною, соціально відповідальною, брати активну участь у громадсько-політичному житті, відповідати стандартним вимогам для учасниць конкурусу краси тощо.

Якщо ти креативна, амбітна і талановита, кинь собі виклик і візьми участь в конкурсі краси особистості «Перша Леді Студреспубліки»! Буде і цікаво, і корисно!

Обов’язкова онлайн-реєстрація — на сайті Студреспубліки:

«Містер Студреспубліки»

Модернізація України потребує нових Героїв, нових Ідеалів, нових прикладів для наслідування! Ми маємо повну впевненість, що саме тут слід таких шукати — на фіналі XXII Студреспубліки. І, звісно, серед насиченої мисленнєвої та творчої праці достойне місце займає суб-фестиваль «Містер Студреспубліки»

Вже зовсім незабаром на фіналі XXII Студреспубліки буде визначення його — втілення мужності, кмітливості та шарму, визначення «Містера Студреспубліки». Конкурсанти будуть змагатись в інтелектуальному конкурсі, представляти свої таланти і вражатимуть своєю харизмою на запальному дефіле.

Справжні хлопці, впевнені у свої можливостях чоловіки України, запрошуємо вас продемонструвати власним прикладом, на всю країну, яким саме має бути представник нової генерації молоді!

Обов’язкова онлайн-реєстрація — на сайті Студреспубліки.

* Під час проведення активностей вимагається дотримання адекватних і повністю законних карантинних приписів

Про всі деталі розкаже менеджерка конкурсу краси особистості «Перша Леді Студреспубліки», кураторка суб-фестивалю «Містер Студреспубліки» Крістіна Теплова, 099 663 86 76.


Як відбувався півфінал конкурсу краси особистості «Перша Леді України-2019» 
Як проходив «Містер Студреспубліки» на фіналі Студреспубліки-2019
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки