fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
05-09-2019 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

«Містер Студреспубліки» — який він?

Холодний погляд, справжня мужність і неповторна харизма — ось що характеризує учасників і переможців найбільш запеклого чоловічого суб-фестивалю «Містер Студреспубліки». Модернізація України потребує нових Героїв, нових Ідеалів, нових прикладів для наслідування. Всі вони тут – на Студреспубліці, знайомтеся!

24 серпня 2019р. у рамках фіналу Студреспубліки-2019 відбувся конкурс чоловічої краси «Містер Студреспубліки», де запальні хлопці змагалися за звання найкращого. Як пройшов конкурс і хто переміг у справжній чоловічій боротьбі – далі.

Підготовка до суб-фесту традиційно розпочалася ще до самого фіналу ХХI Студреспубліки. В перший ж день хлопців очікувало випробування на силу та винахідливість, а саме боротьба, де хлопці прямо на пляжі, серед натовпу людей демонстрували справжні видовищні бої.

А вже наступного дня, на самому фіналі події кожен учасник доводив, що саме він найкращий. Показ розпочався з пляжного дефіле, воно було не звичайне, а в образі улюбленого персонажа дитинства. Наступним етапом для хлопців став інтелектуальний конкурс, де учасники відповідали на каверзні запитання від журі, які були сформульовані в рамках теми фіналу Студреспубліки «Суб’єкт модернізації – відповідальність Покоління».

 

 

 

 

 

До складу журі входили:

Також учасники демонстрували свої таланти та вміння, було дуже феєрично і захоплююче, а в кінці навіть лірично. Ну і, не обійшлося без освідчення. Майбутній «Містер» Артем Прядченко (Чернівецька обл.) ще не знаючи про свою перемогу, освідчився коханій і запропонував зіграти весілля і розписатися в республіканському РАГСі. Звісно, подія фіктивна, але ж скільки емоцій викликала і, впевнені, залишить спогади про Студреспубліку на все життя.

Аналітика гри-2019 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Владислав Павлюк