fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
30-09-2020 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

Він — втілення мужності, винахідливості та шарму

Щоби стати Містером Студреспубліки, потрібно бути розумним, талановитим і харизматичним. Ну що ж, прийшов час дізнатись, як же пройшов суб-фестиваль «Містер Студреспубліки», який відбувся на узбережжі Чорного моря на фіналі Студреспубліки-2020, присвяченому «Надзусиллям для прогресу та справедливості».

23 серпня 2020р. у рамках фіналу ХХІІ Студреспубліки* пройшов конкурс «Містер Студреспубліки», під час якого запальні хлопці змагалися за звання найкращого. Як пройшов конкурс і хто переміг у захоплюючій чоловічій боротьбі — читайте нижче.

Підготовка до конкурсу розпочалася ще до події, а постановку дефіла робили, звісно ж, уже під час фіналу Події Покоління: так-так, під палаючим сонечком, по декілька годин — не кожен витримає.

Під час самого дійства хлопці запалювали всіх своїми дефіле, показували таланти та проявляли себе в інтелектуальному конкурсі. Участь узяли представники з 4-х регіонів України.

Перший вихід був у футболках Студреспубліки: кожен презентував себе. Після цього учасники показували таланти: співали пісні під гітару й інструментальний супровід, навіть стендапили. Далі був пляжний вихід, під час якого студреспубліканці показали себе перед глядач(к)ами та журі в «усій красі». Найважчим, як дехто думав, для хлопців стане інтелектуальний конкурс, але і тут вони всіх вразили, гідно відповідали на каверзні питання журі. Останній вихід передбачав презентацію свого стилю.

До складу журі входили:

Переможцем став Святослав Гнатенко (Чернівецька обл.). Він просто зачарував присутніх своєю неймовірною харизмою!

 

 

 

 

 

 

 

Всі хлопці — молодці, кожен з них заслуговував на перемогу, ми впевнені, що з їхнім шармом, наполегливістю і винахідливістю вони зможуть бути корисними справі прогресу та справедливості!

* Під час проведення активностей вимагалося дотримання адекватних і повністю законних карантинних приписів

Аналітика гри-2020 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Крістіна Теплова