fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
24-09-2019 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

«Перші Леді» на пляжній фотосесії: загадково і неповторно

Фінал Студреспубліки — особлива подія, на яку цілий рік чекають усі прогресивні, інтелектуальні, креативні, талановиті українці й українки. Оргдіяльнісна гра або участь у суб-фестивалях — фінал ХХІ Студреспубліки-2019 надав можливість достойно проявитися кожному і кожній. Звісно, й учасницям конкурсу краси особистості «Перша Леді», а ще отримати круті світлини після традиційної пляжної фотосесії.

Фото — це особливий спосіб говорити. Можна зловити кадр, дивлячись на який просто завмираєш… Такими ж світлинами порадувала найкрасивіших студенток України й молода талановита майстриня, яка відзняла для кожної особливу фотосесію. Дивіться миттєвості «пляжки» разом із нами!

Як і кожного року, учасниці загальнонаціонального конкурсу краси особистості «Перша Леді» отримують чудове професійне пляжне портфоліо. Цього року з конкурсантками працювала креативна фотографка зі Львовщини Юлія Сокол, яка кожний кадр зробила унікальним, таким, який глибоко розкривав ефектність і неповторність дівчат.

Найкращі світлини традиційної пляжної фотосесії конкурсу «Перша Леді» можна переглянути тут 

Нагадаємо, що 25 серпня під час шоу закриття фіналу ХХI Студреспубліки-2019 (фінал проходив 23–26 серпня 2019р., у Лазурному, на узбережжі Чорного моря, на тему «Суб’єкт модернізації — відповідальність Покоління») і нагородження переможців/ниць відбувся конкурс краси особистості «Перша Леді», який містив 4 видовищних, надзвичайних дефіле. А в переддень конкурсу учасниці презентували для журі власні соціальні проекти та пригощали кулінарними смаколиками.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Наші «Перші Леді» — талановиті, активні та відповідальні дівчата, які вміють поєднувати красу, сміливість, розум і прогресивну громадянську позицію. А Студреспубліка — чи не єдина громадська організація в Україні, яка навчилася бачити гідність у всіх людях і допомагати розкривати найкращі чесноти. Головне ж, що республіканці надають можливість працювати над складними мисленнєвими завданнями, над модернізацією, бо тільки ця дуже непроста робота зможе врятувати Україну.

Пляжна фотосесія-2019
Аналітика гри-2019 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки