fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
26-09-2009 / Аналітика /  Україна

Наступний президент України — жінка?!.

Фінальний етап «Студентської республіки-2009» пройшов 21–24 серпня у Криму, біля Євпаторії у сел. Заозерне та зібрав більш як тисячу молодих людей зі всіх куточків України та світу, також прийняли участь молодіжні «зірки», авторитетні експерти з політики не тільки з України, а й з Росії та США. Студреспубліка — це не просто міжнародна молодіжна програма, це повноцінна країна Свободи!

Головна ціль Студреспубліки — обрання Студентського президента та парламенту на 2009/2010 роки!

І у цьому році, вперше за всю історію Студреспубліки Студентським президентом стала дівчина — Ірина Тіщенко з Одеси! За неї віддали свої голоси 50% виборців. До складу нового Студпарламенту увійшли наступні громадяни «Студентської республіки», які представляють різні регіони України: Кочнєв С., Телеш А., Аширов С., Семізаров С., Андріюк В., Філіпова Н., Рубель А., Синякова А., Афанас’єва О., Башмаков М.

Головною проблемною задачею Студреспубліки була: «Онтологія українця». Учасникам було поставлено багато питань, було отримано багато відповідей, після яких виникали нові і нові питання… Все це допомогло зрозуміти одну найголовнішу річ — Українська нація існує, українці мають одну загальну, єдину для кожного Мрію! Чіткого визначення цієї мрії поки немає, вона для кожного своя, але Вона є!

Виходячи з досвіду минулих Студреспублік, можна сміливо задати питання — що чекає на Україну у наступному році? Бо кожна «Студентська республіка» – це проекція майбутньої України, отож, потрібен більш детальний аналіз цієї події…

Але не однією Грою та виборами жила Студреспубліка. З самого початку та до від’їзду учасників все проходило у шаленому нон-стоп ритмі. Після офіційної церемонії відкриття, підняття прапору, звучання гімну Студреспубліки та Установчої доповіді всі учасники знайшли собі заняття до смаку.

Формат Студреспубліки незвичайний – це не просто повноцінна країна, яка має усі атрибути незалежної держави (прапор, гімн, закони, гроші та інше), це мульти-фестиваль, який передбачує головне дійство — Стратегічну гру, яка проходила у вигляді оргдіяльнісної гри та навколо неї велику кількість розважальних та інтелектуальних суб-фестивалей: конкурс краси серед студенток «Перша Леді», квест, флешмоб, «Студентська мафія», Фестиваль аматорського відео, «Нічна туса», Інтелектуальні ігри, Кубок із КВН та Фото-конкурс! Також пройшли DJ-, PJ-паради, «Містер Студреспубліки» та спортивні ігри. І все це за три доби!!!

Переможницею єдиного загальнонаціонального конкурсу краси «Перша Леді» стала Ірина Чайківська з Тернопільської області. «Першою віце Леді» стала Дар’я Кривенко з Чернігівської області, «Друга віце Леді» — Лілія Поліщук з Вінницької області та «Третя віце Леді» — Маріне Погосян із Хмельницької області.

Отже кожен, хто став частиною цього дійства повіз із собою додому море позитиву, емоцій та нових знайомств. Адже Студреспубліка — Тут збуваються заповітні мрії… Тут починається завтрашній день!

Організатори: ВМГО «Студентська республіка» та Народно-демократична ліга молоді за партнерства мережі національних і місцевих громадських організацій, підтримку Студреспубліці надають Міністерство України у справах сім’ї, молоді та спорту, Міністерство освіти і науки України, Український фонд миру (голова правління — Людмила Супрун).

Інформаційна підтримка: генеральний інформаційний партнер — телеканал “ТЕТ”, аналітичний партнер — журнал «Эксперт», спеціальний радіо-партнер — радіо “Мелодія”, музичний партнер — радіо “MfM”, інформаційний партнер — журнал “Український Тиждень”, інтернет-партнер — meta.ua, інтернет видання — seychas.com.ua, подарунки від компанії MSI.

Завантажити перший випуск ЗаДіло!
Завантажити другий випуск ЗаДіло!
Завантажити третій випуск ЗаДіло!
Завантажити четвертий випуск ЗаДіло!
Завантажити п’ятий випуск ЗаДіло!
Завантажити шостий випуск ЗаДіло!
Завантажити сьомий випуск ЗаДіло!

Завантажити перший випуск Хронік [zip,pdf] > > >
Завантажити другий випуск Хронік [zip,pdf] > > >
Завантажити третій випуск Хронік [zip,pdf] > > >
Завантажити четвертий випуск Хронік [zip,pdf] > > >
Завантажити п’ятий випуск Хронік [zip,pdf] > > >
 

 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Чувичін Євген