fbpx
 
 
Башмаков Михайло Владиславович
 


Народився 24 березня 1989р.

У 1995 пішов до приватної школи-комплексу «Інтелект», там був обраний у шкільний парламент.

У 2002 перейшов до юридичного ліцею, був двічі обраний до парламенту ліцею, займав посаду прем’єр-міністру ліцею. Брав участь у змаганнях, конкурсах, був головою «Дебатного клубу» ліцею. Брав участь у змаганнях з «Дебатів» серед школярів, став чемпіоном міста у складі команди юридичного ліцею як її капітан. Був активістом ГО «ЦСІРМ Диспут-клуб».

У 2004 обраний у 1-е скликання «Молодіжної ради» міста конгресменом від юридичного ліцею, був одним із наймолодших членів ради. Займався багатьма видами спорту, маю перший розряд з шахів, брав участь у регіональних, національних і міжнародних турнірах.

У 2005 вступив до Одеської національної юридичної академії на факультет прокуратури та слідства. Був обраний культ-оргом потоку.
Брав участь в Одеській регіональній «Студентській республіці», став депутатом Студентського магістрату Одещини у 2007р., їздив на фінал Студреспубліки-2007, яка була під Севастополем.

У 2008 був обраний до 3-го скликання «Молодіжної ради» міста, був капітаном команди ‘Smart Trade’ у грі з стратегічного управління ‘Global Management Challenge Junior‘. Брав участь у регіональній «Студентській республіці-2008» капітаном команди «Дружба», знову став депутатом Студентського магістрату, їздив на фінал Студреспубліки-2008 (мис Тарханкут).

У 2009 став активістом громадської організації «Качество Жизни», очолив молодіжний сектор, був організатором суботників, спортивних змагань із пляжного волейболу, стріт-болу, «фут-квесту», зустрічей з молоддю. Брав участь у регіональній Студреспубліці-2009 капітаном команди «Счастливый Фермер» і знову став депутатом Студентського магістрату, їздив на фінал Студреспубліки-2009, де був обраний депутатом Студентського парламенту України-2009.

Люблю подорожі, активний, цікавий відпочинок та Одессу.