fbpx
 
 
Супрун Людмила Павлівна
 

Народилася 7 січня 1965р. у м. Запоріжжя.

В 1982 році закінчила середню школу №1 м. Запоріжжя із золотою медаллю.

Після школи вступила до Київського державного університету ім. Т.Г.Шевченка на юридичний факультет, який закінчила з відзнакою. Юрист-правознавець.

Трудову діяльність розпочала юрисконсультом підприємства, одночасно вступивши до аспірантури Інституту держави і права ім. В.Корецького Академії наук України, відділ міжнародного права та порівняльного аналізу.

З 1989р. працювала молодшим науковим співробітником Українського науково-дослідного інституту сільськогосподарської радіології.

З 1992 по 1993 рр. працювала провідним науковим співробітником відділу міжнародного права Інституту держави і права ім. В. Корецького.

У 1993р. обрана на посаду президента Асоціації ділового співробітництва «Інтерагро».

У 1997р. визнана «Діловою жінкою України 1997р.».

У березні 1998р. обрана народним депутатом України за виборчим округом №100 (Кіровоградська область).

У Верховній Раді України обіймала посаду голови підкомітету з питань доходів державного бюджету Комітету з питань бюджету, була членом фракції Народно-демократичної партії та її уповноваженим представником.

У 2002р. вдруге обрана народним депутатом України за багатомандатним загальнодержавним округом (виборчий блок політичних партій «За Єдину Україну!»). Обіймала посаду першого заступника голови Комітету з питань бюджету, а з вересня 2005 р. — виконуюча обов’язки голови Комітету з питань бюджету.

Нагороджена грамотами Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України, орденами Української православної церкви та українського козацтва «За відродження меценатства» II ступеня, «Лідер народної довіри 2002р.», має почесне звання «Заслужений економіст України» (2006).

Голова правління Українського фонду миру, віце-спікер «Громадянського Парламенту жінок України» та президент Української федерації фігурного катання на ковзанах, Голова Народно-демократичної партії, підприємиця.

Партнер проведення «Студентської республіки» (2006–2010рр.), що було відзначено Почесною подякою за вагомий внесок у розвиток «Студентської республіки» у 2009р. під час фіналу у Заозерному. Гість фіналу Студреспубліки-2011 під Євпаторією.