fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
11-08-2021 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Миколаїв

На старт, увага… Миколаївська Студреспубліка-2021!

14–16 серпня 2021р. у курорті Коблеве, в СОТ «Корабел», пройде Миколаївський обласний етап ХХІІІ Міжнародної програми «Студентська республіка» на тему «Інакша Миколаївщина — для Нової України». Ще є можливість взяти участь у головній молодіжній події Миколаївщини! Станьте частиною легенди! Долучайтеся, реєструйтеся!

Як стати учасником/цею, в яких суб-фестивалях можна випробувати свої вміння і водночас дуже круто провести час, а головне, що потрібно зробити, аби стати Студентським мером/кою або депутатом/кою Студентського магістрату Миколаївщини. Всі подробиці — в анонсі.

За останні роки було багато втрачено — й зараз Україна знаходиться в самому кінці європейських рейтингів. Не кажучи про прорив, а щоб хоча б відновити свої позиції, ми повинні докласти величезних надзусиль, оскільки саме Інакший підхід та плідна праця можуть допомогти нам у цьому. Нам — тим, хто здатен! Тому запрошуємо долучитися до Миколаївської Студреспубліки-2021*, щоб зробити максимально корисного для рідного краю та України. Цьогорічна тема: «Інакша Миколаївщина — для Нової України».  

 

 

 

 

 

На Миколаївській Студреспубліці-2021 студент(к)и та молодь житимуть у особливій країні — Студреспубліці, з власною грошовою одиницею, законодавством та правилами. І найголовніше, на учасників/ць чекатиме стратегічна (ОДГ-подібна гра), по закінченню якої проходитимуть вибори Студентського/ї мера/ки та депутатів/ок Студентського магістрату Миколаївщини. Перемож(ни)ці представлятимуть наш регіон на фіналі Студреспубліки, який відбудеться 21–24 серпня у Лазурному, на херсонському узбережжі Чорного моря.

Крім того, активно провести час можна, взявши участь у мульти-фестивальній частині, зокрема, у таких суб-фестивалях: «Дебати»«Студентська Мафія», Інтелектуальні ігри, «Нічна туса», «Денна туса», спортивно-журналістський проєкт «Республікада» тощо.

Не забудьте пройти онлайн-реєстрацію або безпосередньо на сайті Студреспубліки, або за допомогою Telegram-боту:

Студреспубліка надає однакові можливості всім — беріть і використовуйте їх у спільноті таких самих яскравих, розумних, творчих, відповідальних і працьовитих людей. 

Welcome to Studrespublika-2021!

Детальна інформація — у представниці оргкомітету Миколаївської Студреспубліки-2021 Єлизавети Кольчинської, 099 292 36 92.

З приводу участі у фіналі Студреспубліки-2021Максим Караулов, 063 368 75 88; Єлизавета Кольчинська, 099 292 36 92 (дзвонити — після 19:00, до — Telegram, Viber).

Миколаівська Студреспубліка відбувається за підтримки управління молодіжної політики Миколаївської міськради й НУК ім. адм. Макарова, а весь Літній цикл Студреспубліки-2021 — за оргпідтримки Міністерства освіти і науки України.

* Під час проведення активностей вимагається дотримання адекватних і повністю законних карантинних приписів
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Миколаївської Студреспубліки