fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
24-07-2018 / Новини Cтудреспубліки /  Донецьк

Донецька Студреспубліка: працюємо з подвійною відповідальністю

20-22 липня 2018р. пройшов Донецький обласний етап ХХ ювілейної Міжнародної програми «Студентська республіка-2018». Тема цього року дуже важлива для всієї України, але особливу актуальність має для Донбасу: «Як досягти прогресу і миру на Донеччині». Трушність проблематики забезпечила дуже високий рівень залученості учасників/ць до дискусій та іншої змістовної роботи.

Подія зібрала у Центрі сімейного відпочинку «Акварель» у Маріуполі близько 100 учасників/ць із майже всіх вишів регіону. Вони активно працювали над ідеями розвитку Донеччини, переймали досвід і слухали поради від експертів/ок, присутніх на Донецькій Студреспубліці, ну і, звісно ж, відпочивали, взявши участь у суб-фестивалях. Деталі – нижче.

У ході гри лідерами стали 2 ігрові партії – ‘Lets do it‘ (LDU) та ‘Mini EdCamp. Обидві висунули кандидатів на найвищий пост Студреспубліки – Студентського/ї мера/ки. Під час презентації фінальних проектів і плану на рік, що повинні були визначити основні напрямки розвитку Донецької області в сферах індустрії і соціального життя, партія ‘Mini EdCampпредставила слухачам/кам стратегію удосконалення освітньої сфери, а їхні опоненти — партія ‘Lets do it‘ (LDU) – зосередили свою увагу на питаннях екології, економіки та туризму.

За результатами голосування Студентською меркою було обрано Ельміру Чепігу (партія ‘Mini EdCamp), студентку Донбаського державного педагогічного університету.

  • Ірина Воронова — студентка Донбаського державного педагогічного університету;
  • Артур Голубець — студент Приазовського державного технічного університету;
  • Олексій Жадан – студент Донбаського державного педагогічного університету;
  • Олександра Кіріцева – учениця ЗОШ №7 м. Маріуполь;
  • Олексій Малишев – студент Приазовського державного технічного університету;
  • Максим Мітільов — студент Донбаського державного педагогічного університету;
  • Ярослав Мороз – студент Донбаського державного педагогічного університету;
  • Павло Непокритий – студент Донбаського державного педагогічного університету;
  • Ганна Павлюченко – студентка Донбаського державного педагогічного університету;
  • Артем Савчук – студент Приазовського державного технічного університету.

 

 

 

 

Серед спікерів/ок і журі Студреспубліки були спеціаліст(к)и в сферах: економіки, освіти, журналістики, підприємництва, представники/ці правоохоронних органів, зв’язків із громадськістю, юриспруденції та психології бізнесу, промислової економіки.

Студреспубліка на Донеччині, окрім насиченої та змістовної ОДГ і виборів студвлади також передбачала проведення багатьох суб-фестів: конкурсу краси особистості «Перша Леді», де перемогу здобула Єлизавета Горчакова (студентка Міжрегіональної академії управління персоналом), «Містера Студреспубліки», Фото-конкурсу «Спалах емоцій», «Дебатів», «Квест-фестивалю», «Студентської Мафії», «Денної туси», «Нічної туси», а також інших різноманітних ігрових змагань, конкурсів, інтелектуальних і спортивних турнірів тощо.

На мульти-фестивалі панувала дружня і тепла атмосфера. Учасники/ці заходу відзначили високий рівень організації та значну інформативність усіх лекцій, тренінгів, обговорень, що мали місце на Донецькій Студреспубліці.

Донецька Студреспубліка не йде на відпочинок, а розпочинає активну підготовку до фіналу ХХ ювілейної Студреспубліки, який пройде рівно через місяць, 24-27 серпня, на узбережжі Чорного моря. Долучайтеся і ви, аби з представниками/цями з усієї України мізкувати над позитивними сценаріями нашого майбутнього.

Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Донецької Студреспубліки