fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
10-07-2018 / Новини Cтудреспубліки /  Донецьк

Активна молодь Донеччини на шляху до досягнення миру

20-22 липня 2018р. у Центрі сімейного відпочинку «Акварель» (м. Маріуполь, Приморський бульвар 17) проходитиме Донецький обласний етап ХХ ювілейної Студреспубліки. Тема цього року, як ніколи особливо стосується нашого краю, тому запрошуємо всіх небайдужих, активних донеччан долучатися, аби спільно знайти відповідь на ннайболючіше питання України та регіону: «Як досягти прогресу та миру на Донеччині». Реєструйтеся!

В усіх регіонах України ВМГО «Студентська республіка» реалізовує вишівські, регіональні та фінальний етапи однойменного мульти-фесту. Донецька Студреспубліка вперше відбудеться у Маріуполі. Та ще й на таку життєво необхідну тему! Отже, не пропустіть жодної новини.

Студреспубліка залучає молодь до активного суспільного життя та надає можливість кожному проявити себе. Одним із головних завдань є сприяння зміцненню громадянського суспільства через розвиток у молоді культури громадської участі та демократичних цінностей. Донецький регіон завжди брав активну участь у реалізації молодіжної політики країни, і тому важливим етапом на шляху до об’єднання молоді для досягнення достойного майбутнього є проведення визначної події для студентської молоді – Донецької Студреспубліки. Мульти-фестиваль передбачає:

— організацію студентського містечка за участі більшості вишів регіону;
— проведення семінарів і тренінгів для молодіжних активістів/ок на задану тему;
— проведення суб-фестивалів (конкурсу краси особистості «Перша Леді», «Містера Студреспубліки», Фото-конкурсу «Спалах емоцій», «Дебатів», «Квест-фестивалю», «Денної туси», «Нічної туси»), ігрових змагань, конкурсів, різноманітних інтелектуальних і спортивних турнірів тощо.

Головною подією стане оргдіяльнісна гра з моделювання квазі-міста з усіма відповідними атрибутами: власними законами, валютою, «політичними партіями» тощо, а також політико-правовими й економічними процесами. Програма відбувається під гаслом здорового способу життя та включає в себе комплекс інформаційно-просвітницьких заходів.

Аби взяти участь обов’язково потрібно пройти онлайн-реєстрацію:

Детальна інформація — у регіонального координатора Донецької Студреспубліки Юрія Давиденка, 097 300 63 05.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Донецької Студреспубліки