fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
18-08-2017 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

Яскрава туса і вдень, і вночі!

denna-авкаСтудреспубліка поспішає нагадати, що залишилися лічені дні до головної події літа — фіналу XIX Студреспубліки, який проходитиме 24-27 серпня 2017р. на Чорноморському узбережжі під Очаковом на тему: «Освіта – ключовий напрямок нової індустріалізації України». Режим nonstop – робочий стиль республіканців! Інтелектуальні й смислові події, творчі й спортивні змагання і, звісно, після «Нічної туси» наступає «Денна туса»!

«Денна туса» або, як раніше її називали республіканці – «Битва міст», щороку проходить в форматі денної пляжної «двіжухи», взяти участь у котрій, починаючи з другого дня Гри, зможе кожен республіканець, котрий завітає на фінал Студреспубліки.

  

 

 

 

 

Тож, збираючи валізи та рюкзаки, не забудьте туди покласти купальні костюми, водяні пістолети, крем від засмаги та частину свого доброго настрою, адже без нього на «Денній тусі» неможливо обійтися. А ще не забудьте пройти обов’язкову онлайн-реєстрацію:

Animation-SR

Щодо «Денної туси, то обрати кращого нам допоможуть десятки шалених і «божевільних» конкурсів, а також команда суддів від організаторів мульти-фестивалю. Ну що, ви готові до справжнього денного вриву в стилі найкрутіших вечірок? Якщо так, то ми чекаємо на вас!

У разі виникнення запитань звертайтеся до куратора суб-фесту Костянтина Брусєнцева, 063 809 45 66, kucu4aya@mail.ru

Відпочивати змістовно – це щось нове і цікаве для тебе? Приїжджай на фінал Студреспубліки-2017 — і молодь усієї країни покаже тобі що це і як це, ну і звісно, перевіриш все на собі.

Як проходила «Денна туса» на фіналі Студреспубліки-2016
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Костянтин Брусєнцев