fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
18-07-2006 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

На Студреспубліці буде “Квест фестиваль”

На Студреспубліці буде "Квест-фестиваль". У зв’язку з цим 22 липня в офісі НДЛМ буде проведено семінар по навчанню грі "Квест". Просимо звертатися всіх бажаючих стати квест-мастерами та квест-сценаристами.

З 23 по 27 серпня 2006 року, у рамках Першого Мульти-фестивалю України "Студентська республіка-2006" відбудеться єдиний у своєму роді фестиваль Квестів "Квест-фестиваль-2006" (КФ), що об’єднає під своїми прапорами кращих Квест-сценаристів та кращі Квест-команди.

Останнім часом Квести стали найбільш популярним видом змістовного відпочинку в Європі й з кожним днем стають все більш популярними в Україні. Квест – це найсучасніша та популярна рольова гра у світі. Мета гри – розгадування спеціальних завдань, загадок і головоломок, заради перемоги у віртуальній реальності, ім’я якої Квест.

Організатори пропонують взяти участь на конкурсній основі (тендері) в "Квест-фестивалі" у різноманітних амплуа: Квест-сценаристів (сценаристи основних базисних Квест-ігор); Квест-майстрів (основні організатори базисних Квест-ігор); Квест-команд (безпосередні учасники базисних Квест-ігор);
     Планується проведення як мінімум шести базисних Квест-ігор, серед яких 3 є основними: "Занурення", "24 серпня – День Незалежності", "Фінал-нагородження". Проведення Мульти-фестивалю "Студреспублика-2006" та "Квест-фестивалю" планується в одному з мальовничіших місць кримського узбережжя, під Судаком. Зважаючи на час проведення МФ "Студентська республіка-2006" формат "Квест-фестивалю" буде складатися з 4 етапів:

– базисна Квест-гра "Занурення" – етап, що дозволяє Квест-майстрам занурити гравців в ігровий процес із його законами, правилами та особливостями, а гравцям – адаптуватися до нього.

– базисні Квест-ігри "Основні" – етап, що дозволяє Квест-майстрам визначити кращі Квест-команди, а організаторам КФ – кращого Квест-майстра.

– базисна Квест-гра "День Незалежності" – етап, що включає проведення кращого Квест-сценарію за попередньою тендерною оцінкою організаторами КФ.

– базисна Квест-гра "Фінал-нагородження" – етап, що завершує цикл БКІ та визначає остаточні результати й підсумки всього КФ.

По закінченні Квест-фестивалю відбудеться феєричне шоу-нагородження кращих із кращих Квест-сценаристів, Квест-майстрів та Квест-команд.

Заявки на участь Квест-команд, а також готові сценарії Квестів з докладними кошторисами та механікою проведення надсилайте відповідальному за проведення "КФ-2006" до 1 серпня 2006 року. Переможці тендерів Квест-сценаріїв будуть оголошені 12 серпня 2006 року, а також запрошені для участі в "Квест-фестивалі-2006".

Бажаючі стати Квест-майстрами та Квест-сценаристами можуть звертатися до відповідального за проведення "Квест-фестивалю-2006", члена правління Народно-демократичної ліги молоді Юрія Батова поштою batov@ukr.net або за тел.: +38(066)7282078.

 

 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Юрій Батов