fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
06-09-2013 / Аналітика /  Україна

Й один у полі воїн

Сергій Грабський, полковник, фахівець із міжнародної миротворчої діяльності, експерт фіналу Студреспубліки-2013 (відбувся з 24 по 26 серпня 2013р. на Донузлаві у Криму), побажав  республіканцям подивитися на світ по-дорослому, щоб українці, наскільки це можливо, брали участь у житті нашої цивілізації і впливали на світові події.

Для мене особисто Студреспубліка стала відкриттям. Я вперше брав участь у подібному форумі. У нас багато говорять про молодь із негативних позицій, і я остаточно переконався, що це несправедливо. Україна має багато молодих людей, для яких доля країни є небайдужою. Так, можна говорити про недостатність знань, інфантилізм і спроби дати прості відповіді на складні питання, але питання полягає в тому, що є люди, що шукають цих відповідей!

Енергія Студреспубліки заряджала позитивом оточуючих і надихала учасників гри на пошук своїх власних, часом незвичних і неординарних шляхів вирішення глобальних проблем нашої держави. І це добре!

Ювілейний, фінал 15-ї Студреспубліки закінчився. Попереду нова робота, нові проекти. Шістнадцятий рік у житті людини – перший рік виходу у доросле життя. Тож хотів би запропонувати студреспубліканцям розширити рамки свого кругозору та подивитися на світ по-дорослому. На світ, у якому Україна не одна, на світ у якому ми є суб’єктом міжнародного права, у якому ми, українці, наскільки це можливо, беремо участь у житті нашої цивілізації і впливаємо на світові події.

Чи не настала пора розглядати й обговорювати проекти не тільки з позицій нашого українського дому, а і з позицій сучасної земної цивілізації, щоб у нашої молоді зростало розуміння того, що події десь у далекій Африці або на Близькому Сході не є чимось віртуальним і таким, що не стосується нашого українського життя, що вони торкаються всіх і кожного! Чи не час нашій молоді усвідомити, що кожен з нас є частинкою нашої цивілізації, яка у певній мірі може щось змінити у цьому житті? Чи не час зрозуміти, що й один у полі воїн, що кожний із нас є творцем Всесвіту

Інші статті з розділу Аналітика-2013

 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Сергій Грабський