fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
04-07-2017 / Новини Cтудреспубліки /  Кіровоград

#СтудреспублікаКР2017

1Прогресивна молодь Кіровоградщини з 23 по 25 червня 2017р., знаходячись на мальовничих берегах Інгулу, на базі відпочинку «Динамо», збиралася задля проведення регіонального етапу Міжнародної програми «Студентська республіка». Тема: «Освіта – ключовий напрямок нової індустріалізації Кіровоградщини», тож протягом 2-х днів студенти мульти-фестивалили та розробляли проекти нової індустріалізації регіону.

Окрім оргдіяльнісної гри, виборів Студентського мера та Студмагістрату учасники Кіровоградської Студреспубліки мали нагоду взяти участь в інтелектуальних, активних, драйвових суб-фестивалях: «Першій Леді», «Нічній тусі», «Денній тусі», «Студентській Мафії» та спортивних змаганнях. Деталі – нижче.

19400675_1348450348609803_5151065047301609146_ophoto_2017-07-02_12-19-32-2-1

 

 

 

 

 

 

Кожного дня проходила «Денна туса»: тут учасники могли взяти участь у різноманітних іграх і змаганнях, провести свій час весело та з користю, позмагатися на кращого рибалку, конкурсах на піску та воді, виявити, хто кращий у «Водяних битвах», проявити таланти гнучкості в «Твістері», інтелектуальну гнучкість у настільних іграх «Монополія», «Дженга» й ін. І, звісно ж, учасники з розвинутою інтуїцією змагалися в «Студентську Мафію», яка давно є традиційним суб-фестом Студреспубліки. Кращим мафіозі став Віталій Бузуляк.

У «Нічній тусі» студреспубліканці мали змогу відтягнутися під музичні новинки літа та мікси на відомі хіти, кращим діджеєм вже другий рік поспіль було обрано Михайла Ключту, студента Центральноукраїнського національного технічного університету.

photo_2017-07-02_12-19-29photo_2017-07-02_12-19-36 (2)

 

 

 

 

 

 

 

Символом жіночності, як завжди, став Конкурс краси особистості «Перша Леді». Участь узяли 7 прекрасних дівчат, вони відкрили свято чарівності власними презентаціями, продемонстрували свої таланти, розвіяли міф про те, що красуні не вміють вправно змагатися в інтелектуальних конкурсах і, звісно ж, показали дефіле в купальниках. Журі випав нелегкий вибір, обрати кращу з кращих: у підсумку, корону переможниці одягла студентка Центральноукраїнського державного педагогічного університету Тетяна Теслюк.

Оргдіяльнісна гра завжди є основою Студреспубліки, цього разу партії не мали назв, а об’єдналися навколо студентських лідерів Віталія Бузуляка та Дениса Кравченка. В ході гри були презентовані проекти нової індустріалізації регіону, в результаті яких виявилося, що нам вкрай необхідне міжнародне співробітництво.

photo_2017-07-02_12-19-31 (2)photo_2017-07-02_12-19-38

 

 

 

 

 

 

Не дивлячись на негоду та безліч перешкод, що спіткали учасників та організаторів, нам вдалося обрати Студентського мера Кіровоградщини-2017/2018, ним став Денис Кравченко, студент Центральноукраїнського національного технічного університету.

До складу Студентського магістрату Кіровоградщини ввійшли:

  • Віталій Бородач, студент Центральноукраїнського державного педагогічного університету;
  • Віталій Бузуляк, студент Центральноукраїнського національного технічного університету;
  • Богдан Вавінський, студент Центральноукраїнського державного педагогічного університету;
  • Олег Говенков, студент Центральноукраїнського національного технічного університету;
  • Марія Каушан, студентка Центральноукраїнського державного педагогічного університету;
  • Володимир Кіршман, студент Центральноукраїнського національного технічного університету;
  • Михайло Лобов, студент Центральноукраїнського національного технічного університету;
  • Єгор Мірошниченко, студент Центральноукраїнського національного технічного університету;
  • Лілія Романович, студентка Центральноукраїнського державного педагогічного університету;
  • Роман Череватенко, студент Центральноукраїнського національного технічного університету.

photo_2017-07-02_12-19-38 (2)photo_2017-07-02_12-19-36

 

 

 

 

 

 

Наступного тижня, по завершенні Кіровоградської Студреспубліки переможців було офіційно нагороджено дипломами, кубками, подарунками від партнерів у стінах Кіровоградської міськради. Присутні представниці виконавчих органів Кіровоградської міськради — начальниця відділу сім’ї та молоді Людмила Дорохіна та заступниця начальника управління освіти, науки, молоді та спорту Уляна Соколенко привітали переможців і нагадали про необхідність взаємодії студентського самоврядування з органами державної влади як запоруку ефективного діалогу між молоддю та чинним політикумом.

IMG_0554IMG_0573IMG_0507

 

 

 

 

 

У своїй промові лідер республіканців Кіровоградщини Віталій Слюсаренко зазначив, що покладає великі сподівання на переможців регіонального етапу і сподівається, що з фіналу вони привезуть перемогу. «Треба вже привезти президента і до Кропивницького», — наголосив Віталій. 

Бажаємо тільки перемог нашим новообраним студентським лідерам!
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Валентин Джоган