fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
31-05-2017 / Новини Cтудреспубліки /  Кіровоград

Інтелектуальна й активна молодь, готуйся до Кіровоградської Студреспубліки

photo_2017-06-01_22-52-56Інтелектуальні розмови, цікава програма дозвілля, драйвові розваги – все це і ще значно більше чекає на кіровоградців 23-25 червня 2017р. на базі відпочинку «Динамо», що в с. Обознівка Кіровоградського р-ну. Бо там відбудеться Кіровоградський регіональний етап Міжнародної програми «Студентська республіка-2017». На учасників чекає напружена оргдіяльнісна гра на тему: «Освіта — ключовий напрямок нової індустріалізації Кіровоградщини» [+ відео].

Усміхнені обличчя, запальні очі та бажання перемоги щороку демонструє молодь регіону на Студреспубліці. Однак, кожен із учасників по-справжньому розуміє, що він несе й відповідальність за майбутнє рідного краю. І тому займає активну позицію, демонструє всі свої інтелектуальні навички, долучається до футурологічної, стратегічної роботи на надзвичайно потрібну Україні та Кіровоградщині тему.

Цього року на учасників чекає напружена оргдіяльнісна гра на вище зазначену тему «Освіта — ключовий напрямок нової індустріалізації Кіровоградщини», спілкування з провідними експертами в різних галузях освіти та промисловості регіону, драйвові суб-фестивалі: Квест-фест, конкурс краси особистості «Перша Леді», Фото-конкурс «Спалах емоцій», спортивні змагання та, звичайно ж, запальна «Нічна туса». Відбудеться повне занурення в оргдіяльнісну гру, кінцевою метою якої є вибори Студентського мера та депутатів Студентського магістрату.

Аби стати учасником головної події літа на Кіровоградщині, не забудьте пройти обов’язкову онлайн-реєстрацію:


Приєднуйся до республіканців, які змінять країну!

З питань участі у програмі звертатися до лідера Студреспубліки на Кіровоградщині Віталія Слюсаренка, 066 19 29 904.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Кіровоградської Студреспубліки