fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
13-07-2018 / Новини Cтудреспубліки /  Рівне

Сила — в єдності, добрі та вольні

Ось і завершився Рівненський етап ХХ ювілейної Міжнародної програми «Студентська республіка-2018». 4-7 липня 2018р. рівнян(к)и енергійно мультифестили та дискутували над тим, як досягти прогресу та миру на Рівненщині. Звання Студентської мерки цьогоріч виборола відома активістка Лусіне Арутюнян.

Серед більше ніж півсотні учасників/ць велася запекла боротьба за звання депутатів/ок Студентського магістрату, переможцями було обрано найактивніших, інтелектуальних та яскравих представників/ць Рівненської області. Кого саме та як у цілому пройшла Рівненська Студреспубліка – далі.

Усі 4 дні Рівненської Студрепубліки були максимально насиченими, програма була різноманітна і вдало доповнювала оргдіяльнісну гра на тему: «Як досягти прогресу та миру на Рівненщині» тренінгами, лекціями від експертів і гостей мульти-фестивалю. Також республіканці мали нагоду спробувати свої сили й у різноманітних суб-фестивалях.

 

 

 

 

 

Запрошені гості підсилили надважливу для Рівненщини тему ОДГ лекціями і тренінгами на актуальні, практичні, а моментами навіть дуже пікантні теми. Викладач кафедри вікової психології Рівненського державного гуманітарного університету Віктор Одолінський презентував тему: «Агресія та агресивність як крок до незалежності»; сімейний психолог, сексолог, психотерапевт Анатолій Вовк провів тренінг: «Секс і політика»; громадська активістка, депутатка Студентського парламенту України-2015/2016 Анастасія Карпова поділилася досвідом із теми: «Публічний виступ і його особливості»; психолог, мотиваційний спікер, консультант у сфері психології впливу Віктор Панасюк виступав по темі: «Комунікація як засіб досягнення цілей. Техніки ведення перемовин».

 

 

 

 

 

 

Звання Студентської мерки Рівненщини-2018/2019 цьогоріч виборола Лусіне Арутюнян, студентка Рівненського державного гуманітарного університету. До склад Студентського магістрату увійшли:

  • Юрій Безик — студент Національного університету водного господарства та природокористування;
  • Олександр Курач – випускник Березнівського лісотехнічного коледжу;
  • Станіслав Онопрійчук – випускник Рівненського державного аграрного коледжу;
  • Дмитро Семчишин — студент Національного університету водного господарства та природокористування;
  • Олександр Терен – студент Рівненського державного гуманітарного університету;
  • Назар Тимощук — студент Рівненського державного гуманітарного університету;
  • Богдан Харчук – студент Рівненського державного гуманітарного університету;
  • Антон Фарина — студент Рівненського державного гуманітарного університету;
  • Галина Ярмоліна – студентка Національного університету водного господарства та природокористування;
  • Марія Ященко – абітурієнтка.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Щодо мульти-фестивальної частини Студреспубліки, то з присутніх сформувалось 3 команди: «ЖБ (железобетон)», «Хтиві дідусі» й «Алладін». Серед них був проведено турнір зі «Студентської Мафії», «Дебатів», «Квест-фестиваль», «Денна туса», «Нічна туса», читання поезії, спортивні ігри (волейбол, футбол), у вільний час організатор(к)и разом із учасниками/цями грали у фрізбі, лото, геометрію уяви, бадмінтон тощо. Ніч із 6 на 7 липня республіканці Рівного святкували Івана Купала, стрибали через багаття, співали купальські пісні.  

 

 

 

 

 

Вже наприкінці серпня, до Дня Незалежності, ціла рівненська делегація вирушить у незабутню подорож до моря – на фінал ювілейної ХХ Студреспубліки. Долучайтеся! Таке свято більше не повториться!..
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Рівненської Студреспубліки